Inspiratsioonilõuna: Agentide roll äris

05. mai, 2014

photoViimane inspireeriv esmaspäevalõuna leiab aset 12. mail kell 11.30 kinos Artis. Seekor käsitleme agentide rolli loomemajanduses. Eestit esineb seekord Tallinn Music Weeki asutaja, särav Helen Sildna.  Põnevad on ka Soome asjatundjad: Marit Hohtokari räägib põhjanaabrite loomemajanduse agentide koolitusprogrammist Sillanrakentajat.  Kolmas esineja on disainereid maailma vahendav Jenni Moberg. 

Soome Instituut koostöös Loov Eesti ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindusega Eestis korraldab ühtekokku kolm vestlusringi, kus inspiratsiooni ja kogemusi jagavad Põhjamaade ja Eesti ettevõtjad. Soovime jagada nii suuri õnnestumisi kui ka saadud õppetunde mitte nii hästi lõppenud lugudest. Osalejatel on võimalus kõrvutada erinevaid vaatenurki, jagada ja saada nõu, kuidas paremini rahvusvahelisele turule jõuda.

Kõik üritused algavad ühise lõunaga kell 11.30 kinos Artis ning jätkuvad seejärel 12-13.30 vestlusringiga.

Vestlusringide töökeel on inglise keel, moderaator Villu Arak.

Marit Hohtokari räägib loomemajanduse agentide ja mänedžeride koolitusele keskendunud Sillanrakentajat-programmist: miks ja kellele programmi vaja oli ning millist mõju on see Soome loovmajandusele avaldanud. (12.05)www.sillanrakentajat.fi

Jenni Moberg on firma 0,7 design asutaja. Ettevõte vahendab disainile keskendunud väikeettevõtteid välisturgudele, seni peamiselt Jaapanisse ja Venemaale. Tema vahendusel on piiri taha jõudnud juba üle 100 kaubamärgi. Sel aastal ilmus tema sulest ka loovmajanduse agenditööle pühendunud raamat ”Keldrist maailma”. Raamatut saab ka üritusel osta. (12.05) www.07design.fi

Üritus toimub inglise keeles. 

PS. Jenni Moberg on saanud just aasta alguses valmis agenditööd käsitleva raamatu “Keldrist maailma”. Oleme palunud tal mõned ka Tallinna kaasa võtta – soome keele valdajad saavad soovi korral seda ka osta.

Info ja registreerimine: http://bit.ly/1fMl0A1