Jaanuaris räägitakse Tehnopolis Targast Linnast ja Horizon 2020 programmi rakendamisest

30. detsember, 2013

tehnopol logorgb newAvanenud Euroopa Liidu programm Horizon2020 raames on kahel aastal võimalik kasutada vahendeid 15 miljardi euro ulatuses. Eesmärk on hoogustada Euroopa teadmistepõhise majanduse arengut ning lahendada probleeme nii, et see tooks kaasa muutuse inimeste igapäevaelus. 2014. ja 2015. aasta meetmetes keskendutakse 12 valdkonnale, sealhulgas isiklik tervishoiuteenus, digitaalne turvalisus ja arukad linnad.

Koostöös teadusarenduskeskuste ja Eesti Teadusagentuuriga korraldab Tehnopol juba 16. jaanuaril seminari, mille peamine fookus on tutvustada just uudseid võimalusi väike- ja keskmistele ettevõtetele koostööks IKT teadusarenduskeskustega.

Juttu tuleb sellest, milliseid põnevaid väljakutseid pakub sealhulgas Euroopa Liidu programm Horizon2020  väikestele ja keskmistele ettevõtetele koostööks teaduarenduskeskustega? Tutvustame erinevaid IKT valdkonna teadusarendusvõimalusi läbi tarkvara ja riistvara arenduste.

Oodatud on kõik intensiivsema äriarendusega ettevõtted, kes tegelevad ja/või vajavad rakenduslikku tuge IKT valdkonnas ning mis haakub teadusarenduse (R&D) tegevusega. Täpsem info ja registreerumine tasuta sündmusele siin.

Lisaks korraldab Tehnopol 9. jaanuaril Targa Linnaruumi ehk Smart City teemalise klubi,kus anname ülevaate viimastest rahvusvahelistest trendidest. Samuti teeme sissejuhatuse Tehnopoli plaanidesse samal teemal järgnevatel aastatel. Ootame ettevõtteid kaasa mõtlema, lahendusi pakkuma ning inspiratsiooni ammutama. Täpsem info ja registreerumine siin.