„Kahe tolli oksjoni“ töödega saab tutvuda veebis ja näitusel

07. märts, 2012

lmk-logo15. märtsil algusega kell 18 toimub Tartu Loomemajanduskeskuse vastvalminud kolmandas hoones (Kalevi 17) Eesti esimene miniatuurkunsti oksjon „Kahe tolli oksjon“, kus on enampakkumisel viiskümmend miniatuurset kunstiteost kolmekümne seitsmelt kunstnikult. Oksjonitöödega on võimalik tutvuda kodulehel http://www.lmk.ee/2x2x2 või näitusel, mis on avatud 13. märtsil kell 15−18 ja 14. märtsil kell 12−18 aadressil Kalevi 17.
Selleks et oma lemmiku valimist lihtsamaks teha, toimub 13. märtsil kell 17−18 loomemajanduskeskuses (Kalevi 17) infotund, kus kunstiekspert Indrek Grigor räägib igast teosest lähemalt.

Korraldajad paluvad nii infotundi kui ka oksjonile registreeruda aadressil poimkama@gmail.com. Registreerumiseks ja kataloogiga tutvumiseks palutakse oksjonile tulla pool tundi varem. Sissepääsu oksjonile tagab kataloogi (8 eurot) ostmine.

Iga teose alghinnaks on 10 eurot. Oksjon kestab koos vaheajaga umbes kolm tundi ja selle viib läbi kunstiekspert Georg Poslawski.

„Kahe tolli oksjonile“, mida korraldavad Tartu Loomemajanduskeskus ja Tartu Kunstnike Liit, esitas 70 kunstnikku ligi 400 teost. Oksjonitööd valis välja kunstiekspertidest koosnev komisjon koosseisus Indrek Grigor, Markus Toompere, Rauno Thomas Moss, Külli Hansen, Põim Kama ja Liina Raus.

Lisainfo: projektijuht Põim Kama, tel 511 0787, poimkama@gmail.com, http://www.lmk.ee/kakstolli.