Kathryn Best

24. august, 2010
katherine-bestKathryn Best on disainer, konsultant, õppejõud ja raamatu “Disainjuhtimise alused“ („Design Management: Managing Design Strategy, Process and Implementation”) autor. Nimetatud raamat on üks disaini- ja äritudengite, õppejõudude ja professionaalide võtmetekste ning tõlgitud paljudesse keeltesse.

Kathryn Best peab disaini, strateegia ja innovatsiooni teemal loenguid nii akadeemilisele kui ka äriauditooriumile ning on spetsialiseerunud interdistsiplinaarsetele ja koostööl põhinevatele töömeetoditele, vahenditele ja protsessidele, mida disainjuhtimise õpetamises ja õppimises kasutatakse.

Varem on Kathryn Best töötanud arhitektuuri, sisearhitektuuri ja brändikonsultatsiooni valdkondades (HOK, RTKL, WATG, Wolff Olins, Orange, Starbucks) nii Suurbritannias kui ka USAs, kus keskendus jaedisainile ja narratiivsetele keskkondadele.

Suurbritannias on ta pidanud loenguid järgmistes koolides: Royal College of Art, University College London, University of the Arts London, University for the Creative Arts; Itaalias Domus Academys, Saksamaal Hochschule Luzernis ja Technische Universitietis ja Hollandis Delftis.

2003. aastal sai Kathryn Bestist Kuningliku Kunstiseltsi (Royal Society of the Arts, RSA) täieõiguslik liige.

Rohkem informatsiooni Kathryn Besti kohta leiab tema blogist www.kathrynbest.wordpress.com

22. septembril on võimalus osaleda Kathryn Besti koolitusel „Disainjuhtimise alused“.
Täpsem info, registreerimine ja raamatu
„Disainjuhtimise alused“ tellimine: http://www.disainikeskus.ee.