Koolitus arhitektidele ja disaineritele: “Kuidas leida ja hoida kliente”

14. jaanuar, 2015

Kuidas pakkuda kliendile võrdlemisi abstraktsena näivat arhitektuuri- või disainiteenust nii, et ta selle rõõmuga vastu võtaks ning on nõus selle eest ka head hinda maksma? Kuidas entusiastlikud ja huvitatud kliendid üles leida ja kes peaks selle eest vastutama? Aga mida teha siis kui tahaks leida kliente ka väljaspoolt Eestit, ent keegi teie ettevõttes nende vajadusi ei tunne?

Kõikidele nendele küsimustele otsime vastuseid koolitusseminaride sarjas “Kuidas leida ja hoida kliente”, mis on suunatud eelkõige just arhitektuuri- ning disainivaldkonnas tegutsevatele inimestele ja ettevõtetele.

Koolitus koosneb kolmest järjestikusest moodulist, aga kes huvitatud konkreetsetest teemadest, saavad soovi korral osaleda ka vaid ühes või kahes moodulis.

Ajakava:

  • 28.-29. jaanuar: Kuidas tõhusalt kliendini jõuda?
  • 17.-18. veebruar: Kliendisuhtlus ja müügiintervjuu – kuidas klient kätte saada?
  • 26. veebruar: Rahvusvahelised kliendid ja nende eripärad

Koolitus on loodud silmas pidades eeskätt teenuste valdkonna eripärasid, keskendudes arhitektuuri, sisearhitektuuri, maastikuarhitektuuri, disaini jt sarnastele ettevõtetele. Koolitus on vajalik inimestele, kes puutuvad kokku klientide leidmise, kliendisuhtluse, klientide haldamisega või vastutavad selle eest. Koolitus pakub märkimisväärselt mõtteainet ka ettevõtete ärimudeli ja teenuse arendamise teemadel ning rahvusvaheliste klientide leidmisest, mistõttu on koolitusele väga oodatud ka ettevõtete juhid.

Loe siit, milliseid teemasid koolitusmoodulid käsitlevad.

Koolitusseminari põhiläbiviijateks on koolitajad Heldur Pedajas ja Rait Talvik ning rahvusvahelised eksperdid Leo O’Neill ja Rachel Armstrong ettevõttest HML Project Management. Koolitusseminari rikastavad oma kogemusega erinevad teenusvaldkonna taustaga külalisesinejad nagu advokaadibüroo Sorainen partner ja vandeadvokaad Reimo Hammerberg ning loovagentuuri Newton digistrateeg ja loovjuht Märt Miljan. NB! Kaks esimest koolitusmoodulit toimuvad valdavalt eesti keeles (kummaski koolitusmoodulis üks inglisekeelne külalisesineja), koolituse viimane moodul (rahvusvahelised kliendid ja nende eripärad) toimub vaid inglise keeles.

Koolitus toimub värskelt valminud Arhitektuurikatla ruumides. Esimese ning teise kahepäevase koolitusmooduli osavõtutasu on 159 eurot + käibemaks, kolmanda koolitusmooduli (rahvusvahelised kliendid ja nende eripärad) osavõtutasu on 89 eurot + käibemaks, hinna sisse kuuluvad mh. lõunasöögid ning kohvipausid. Kui Sinu soovitusel tuleb seminarile veel inimesi, saad iga soovitatud inimese eest oma osalustasust 10% soodustust! Kui ühest organisatsioonist osaleb vähemalt 3 inimest või osaleja osaleb kõigis kolmes koolitusmoodulis, kehtib allahindlus 20% kogusummast, sama soodustus rakendub kõikidele arhitektuuribüroode ekspordivõrgustiku AKU võrgustiku liikmetele!

Koolitusele registreerumiseks palume täita ankeet või kirjutada e-posti aadressilrait@arhitektuurikeskus.ee. Eeltoodud e-posti aadressil saab ka täiendavat informatsiooni koolituste kohta.

Koolitus saab teoks koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega, programmi valmimist toetas Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Kontakt:
Rait Talvik
Teenuste ja koolitusjuht
Tel. +372 56 495 530
E-post: rait@arhitektuurikeskus.ee