Koolitus: Kuidas luua tõhusaid pakendeid? Raplas ja Kärdlas

01. mai, 2019

Tule väikeettevõtjatele mõeldud koolitusele, kus õpetame looma tõhusaid pakendeid. Koolituselt leiad vastused järgmistele küsimustele:

Mille jaoks on pakendit vaja ning kuidas seda tõhusalt kasutada nii müügitöös kui ka hinnakujunduses? Pakendikujunduse lähteülesande koostamine. Pakend kui infokandja. Kujundus ja trükitehnoloogia piirangud. Kleebised või trükk pakendil?
Näiteid ja inspiratsiooni pakendi materjalide ning teostuse valikul.

Koolitab Markko Karu. Ta on mitmekülgne disainer, kes töötab nii toodete ja teenuste toimimisloogikate kui välisilmega. Alates 1996. aastast on ta olnud tegev graafilise disaineri, animaatori, AD ja loovjuhina. 2004. a kaasasasutas Markko disainibüroo Velvet, aastal 2009. teenusedisaini ja brändinguettevõtte Brand Manual. Aastast 2014. on ta tegev lektori ja konsultandina tootearenduse ja kommunikatsiooni teemadel ning osaleb mitme iduettevõtte asutajateringis (Qminder, Hourdini, Skillific). Markko on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia tootedisaini erialal ning omandanud magistriklassi Tartu Ülikoolis virtuaalteenuste arenduse ja disaini alal.

Koolituse tasu 25 eurot, millele lisandub käibemaks. Koolitus toimub:

14. mail Raplas kultuuriklubis BAAS (Tallinna mnt 5). Registreeru hiljemalt 12. mail sellel veebilehel.

16. mail Kärdlas COOP koosolekuruumis toimuva pidanud koolitus on tühistatud! Vabandame ebamugavuste pärast.

Pakendikoolitust korraldab Loov Eesti koostöös Väärt Raplamaa Toode MTÜ-ga. See on osa Loov Eesti+Maa II projektist, mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetmest.