Külasta jõuluturge ja täida susse kodumaise loominguga!

02. detsember, 2014

Aastaring hakkab jälle täis saama ja aset leiavad põnevad jõuluturud ja laadad, mis pakuvad suurepärast võimalust täita kingikotti kodumaise loominguga. Leia endale sobiv jõuluturg, naudi seltskonda, muusikat, tutvu käsitööga ja tee hingele pai!

6.detsember-Tartu Loomemajanduskeskuse iga-aastane jõuluturg Kellawärk

Jõuluturg toimub laupäeval, 6. detsembril kell 11-17. Mõnusat jõulumeeleolu ja põnevaid kingiideid jagub kõigisse kolme keskuse majja (Kalevi 13, 15 ja 17). Kellawärgilt saab osta kodumaiste disainerite ja käsitööliste loomingut, valikus on kingitusi kogu perele: ehted, riided, jõulukaardid, mänguasjad, keraamika, kodusisustustooted ja palju muud. Esindatud on üle 25 disaineri. Lisaks esitlevad oma tooteid esmakordselt avalikkusele loomemajanduskeskuse eelinkubatsioonis olevad tulevased ettevõtjad.

7. detsember- Disaini Jõuluturg Telliskivi Loomelinnakus

Asukoht: Telliskivi Loomelinnak Telliskivi 60A,Tallinn

Disaini Jõuluturg Telliskivi Loomelinnakus ootab kõiki sõpru jõulukinke ostma.Paljud eesti disainerid tulevad kokku pühapäeval kell 11.00-17.00, et pakkuda teile unikaalseid esemeid jõulukotti hea hinnaga.

11. detsember- Loomeinkubaatori jõulueelne Bazaar

Asukoht: Veerenni 24, Baltika kvartal, Tallinn

Tallinna Loomeinkubaatoris toimub traditsiooniline jõulueelne Bazaar neljapäeval kell 12.00-19.00. Juba kolmandat korda toimuva Bazaari eesmärgiks on tutvustada laiemale publikule Eesti disaini ja pakkuda külastajatele võimalust osta jõulukingitusteks just kodumaist loomingut.

12-13. detsember Eesti Kunstiakadeemia Üliõpilasesinduse Jõulumüük

Asukoht: Kunstiakadeemia Estonia pst 7 majas I ja II korrusel, Tallinn

Jõulumüük on avatud reedel, 12.detsembril kell 12.00-19.00 ja laupäeval, 13.detsembril kell 11.00-18.00. Oodatud on kõik, kes hindavad disaini ja kunsti ning soovivad oma lähedastele unikaalse jõulukingituse teha. Tegemist on heategevusliku üritusega, millega on igaühel võimalik panustada Eesti disaini ja kunsti tulevikku. Mitmekesist loomingut müüvad eranditult vaid EKA tudengid ja vilistlased.

14. detsember- Telliskivi Kirbuturg 5. käsitöö-, disaini- ja kunstilaat

Asukoht: Telliskivi 60A- A1 ja C2 hoone, Tallinn

Telliskivi kirbturu 5. käsitöö-, disaini- ja kunstilaat toimub 14. detsembril pühapäeval kell 10-15 Loomelinnaku C2 maja I korrusel (Punane maja) ja A1 hoone I korrusel (endine Mööbeldaja). Telliskivi kirbuturu käsitöölaat on muutunud traditsiooniliseks kohaks jõulukingituste soetamisel. Koos on palju väiketegijaid, kes pakuvad väga suurt valikut erinevaid käsitööesemeid.

20. detsember- Disainiturg “Jõuluks koju”

Asukoht: KultuuriKatel Põhja pst 27a, Tallinn

Eesti Disainikeskus ja Müürileht kutsuvad:Toome endale ja oma sõpradele ning lähedastele hea Eesti disaini jõuluks koju! Kultuurikatla õdusates ruumides saab jõulueelsel laupäeval valida parimate Eesti disainerite loomingust viimased jõulukingitused, kuulata kõrvupaitavat muusikat, süüa-juua head paremat ja kohtuda vanade ja uute sõpradega.

Head avastamist ja kuhjaga head saaki teie kingikottidesse!