Kultuurikatla Aed 2013 ideekonkurss on avatud

04. detsember, 2012

kultuurikatelJuba sel suvel tekkis Kultuurikatla Aias eriline ja mõnus keskkond, kus ühiste jõududega korrastatud endisest räämas tööstusmaastikust hakkas kujunema kogukonnaaed,  mis pakkus midagi nii ihule kui hingele.

Aia tegid eriliseks eripalgelised partnerid kultuurikanadest aiajoogani. Hindamatu oli osaliste vabatahtlik panus. Aeda külastas suve jooksul tuhandeid inimesi – nii teatrietendustel, kontsertidel, näitustel kui ka niisama uudistamas.

 

Kultuurikatla Aed tahab aktiveerida kogu ümbruskonna linnaruumi elu kaasates uuenduslikesse tegevustesse erinevate valdkondade esindajaid.Nüüd ootab Kultuurikatel taas ideid, et tuleva suve aiaprogrammiga juba aegsasti algust teha. Soovime leida programmipartnereid, kes teostaks oma ideid Kultuurikatla Aias – olgu nendeks siis avalikud kultuurilised, hariduslikud või sotsiaalsed tegevused. Oodatud on sotsiaalsed projektid, mis põhinevad kogukondlikel väärtustel ja kogukonna kaasamisel, kultuuri- ja kunstiprojektid (hinnatud on uuenduslikud ja tavapäratu formaadikasutusega ideed), kehalist tegevust arendavad projektid ning haridus- ja teadusprojektid (koolituste või töötubadena). Konkursi tööde esitamise tähtaeg on 27. detsember 2012. Žürii annab oma valikud teada jaanuari keskpaigaks. Konkursi tingimustega tutvuge Kultuurikatla kodulehelwww.kultuurikatel.ee

Konkursi võitjad saavad teostada oma idee maist septembrini aastal 2013. Võidutööde eeltööd võivad alata märtsist.