Kultuurikatla Aias esitletakse noorte filmiloomingut

05. juuli, 2013

Filmiõhtu Film paistab silma Kolmapäeval, 10. juulil kell 19 alustab Kultuurikatla Aias filmiõhtute sari “Film paistab silma”. Esimesel õhtul linastuvad Balti Filmi- ja Meediakooli tudengite muusikalised lühifilmid “Viimane Romeo” ja “Kevad a la carte”.

Igal kolmapäeval kell 19 on võimalik Kultuurikatla Aias programmi “Film paistab silma” raames tutvuda noorte autorite filmiloominguga. Kohal on ka tegijad ise, et enda loomingut publikule tutvustada. 

Esimesel õhtul linastuvad muusikalised lühifilmid Viimane Romeo”, mille režissöör on Moonika Siimets, ja “Kevad a la carte”, mille režissöör on Doris Tääker. Filmid kestavad vastavalt 36 ja 22 minutit. Mõlemad filmid kuuluvad Balti Filmi- ja Meediakooli 2013. aastal pärjatud paremikku “Best Of BFM 2013”. 

 “Film paistab silma” on Tallinna Kultuurikatla ning Balti Filmi- ja Meediakooli koostööprojekt, mida toetab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. 

Tallinna Merepäevade raames 12.-14. juulil kell 20 toimub Kultuurikatla Aias “Film paistab silma” eriprogramm. Pidevalt täienevat sündmustekalendrit saab jälgida Facebookis 

https://www.facebook.com/KultuurikatlaAed?fref=ts <https://www.facebook.com/KultuurikatlaAed?fref=ts>  

 

Kultuurikatla Aed on avatud iga päev kell 10–23, aadressil Kalasadama 6, Tallinn.