Kultuurikatla Aias loovideede arenduspäev ehk hackathon

09. september, 2013

kultuurikatelSA Tallinna Kultuurikatel ja Eesti Teatri Agentuur kutsuvad etenduskunsti valdkonnas tegutsejaid 17. septembril kell 15.30 Kultuurikatla Aeda osa saama loovideede arenduspäevast ehk hackathon’ist. 

Loovideede arenduspäev on mänguline sündmus, kus kindlalt piiritletud aja jooksul töötatakse ideest välja uudne toote või teenuse prototüüp. 17. septembril toimuva hackathon’i eesmärk on kokku viia etenduskunsti valdkonna esindajad IT valdkonna professionaalide ning toote- ja teenusedisaineritega. Eesmärgist ajendatuna ootame osalema erinevaid etenduskunsti valdkonna esindajaid: dramaturge, näitlejaid, lavastajaid, tantsukunstnike, valgustajad, butafoore jt. 

Hackathon’il on olulisim osalejate avatud tahe katsetada ning arutleda, kuidas oma valdkonna teadmisi ja põhitegevuseks vajalikke oskusi avaramalt rakendada. Kõigil osalejatel on võimalus esitleda nii eelnevalt ette valmistatud ideid kui ka kohapeal ühiselt mõelda, milliseid innovaatilisi tooteid ja teenuseid etenduskunsti valdkonna erinevate ametite esindajad võiksid koostöös teiste valdkondadega luua. 

Kohaletulnud huvilised koonduvad enim huvi pakkuva idee alusel meeskondadesse, et iseseisvalt loovidee kontseptsiooni arendades saaks valmida päeva lõpuks füüsiline, virtuaalne või muu prototüüp.

Hackathon on arendav ja vabas vormis toimuv sündmus, kus luuakse uusi ideid ning põnevaid kontakte. Eesolev hackathon on Kultuurikatla programmi Hab & Labs üks sisutegevustest, mis on suunatud loovideede arendamisele. 

Hackathon’il osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, hiljemalt 13. Septembriks ///1225/kristiina.kytt@kultuurikatel.ee“>kristiina.kytt@kultuurikatel.ee / Kestvus 3 tundi/ Osavõtt tasuta!