Kultuuriklubi Kelm sügisese kunstiprogrammi OPEN CALL

19. august, 2014

Kultuuriklubi Kelm kuulutab välja OPEN CALLi algava hooaja kunstiprogrammi tarvis. Kütsutakse üles kõiki loomeinimesi Kelmi projektiruumis oma teoseid, näitusi, kuraatoriprojekte või muid visuaal-ruumilisi sekkumisi eksponeerima.

Kandideerimiseks saada ideekavand või kontseptsioon koos portfoolioga 29. augustiks meiliaadressil siimghert.preiman@artun.ee

Kelmi projektiruum on baariga tandemis toimiv loomesaal, kus lisaks näitustele toimuvad ka kontsertid, filmiõhtud, videomängude õhtud, loengud, workshopid jms. Näitust kavandades tuleb silmas pidada projektiruumis toimuvate üritustega kaasnevaid piiranguid ja takistusi, aga ka ootamatutest olukordadest välja kasvavaid võimalusi uute ja erinäoliste dialoogide pidamiseks. Kuna Kelm on vaba galeriidega tavaliselt seostuvast kogemis-, tarbimis- ja käitumisetiketist, pakub ta kunstnikele võimaluse oma töid laiemale kunstilembelisele publikule tutvustada.

Omalt poolt katab Kelm näituste esmased kulud ning annab kunstnike käsutusse kultuuriklubi inventaris leiduvad tööriistad ja vahendid.