Kus on Porgand? Klubiõhtu neljas osa käsitleb teatrit ja kunsti

06. aprill, 2011

altJärjekorras neljas klubiõhtu leiab aset 13. aprillil ning käsitleb seekord teatri ja kunsti valdkondade kokkupuutepunkte. Märt Treieri juhendamisel lahendavad osapooled probleeme ning leiavad mõtteid koostööks.

Loov Eesti klubiõhtute seeria eesmärk on vahetada kogemusi ning  leida ideid koostööks. Ühel õhtul on fookuses kahe valdkonna esindajad. Paneeli teemad käsitlevad  loovuse ja majanduse kokkupuutepunkte- klubilises õhkkonnas analüüsitakse, kuidas on võimalik saavutada eneseteostus  ja majanduslik kindlus ning kuidas eri valdkondades seda tehtud on.

Mõlemat valdkonda esindab kaks inimest, kes oma  elukutse tõttu näevad probleemistikku veidi erineva nurga alt. Arutelus osaleb loomevaldkondadeväline ekspert, kes annab omapoolseid soovitusi, kuidas paremini koostööd teha ja edukamalt majandada.

Neljanda klubiõhtu teemaks on TEATER ja KUNST. Teatrimaailma esindavad seekord Eesti Teatri Festival SA juhataja Margus Kasterpalu ning näitleja Guido Kangur. Kunstide valdkonnast külastavad meid naiselikud kaasaegse kunsti esindajad Olga Temnikova ja Tiina Tammetalu. Väliseksperdina sekkub arutellu endine EPL peatoimetaja ja praegune nõustamisfirma Catella partner Aavo Kokk.

30. märtsil toimunud kolmanda klubiõhtu teemaks oli KULTUURIPÄRAND ja IT. Kultuuripärandi valdkonda esindasid Käsitööliidu tegevjuht Liisa Tomasberg, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia rahvusliku ehituse õppekava hoidja Priit-Kalev Parts ning Eesti Rahvamajade Ühingu esinaine Ülle Välimäe. IT valdkonnast olid kohale tulnud IronCurtain Entertainmenti looja Siim Puskai ja IT-ettevõtja ja uute ideede käivitamise sarja Garage48 Ragnar Sass. Terava kõrvalpilgu andis seekordsele arutelule Toomas Tamsar, Balti Juhtimiskonverentside juht.

Üritused toimuvad Eesti Disaini Maja kohvikus Oot-Oot algusega kell 17.00 (Kalasadama 8)
27.aprill V Reklaam & raamatukogud/muuseumid
11.mai VI Meedia ja disain

Kuulama on oodatud on kõikide valdkondade esindajad.

Oma tulekust anna märku aadressil seminar@looveesti.ee

Kõikide klubiõhtute kokkuvõtteid loe SIIT

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

30. märtsil toimus kolmas osa Loov Eesti klubiõhtute seeriast „Kus on porgand?“. Sellel korral oli teemaks KULTUURIPÄRAND ja IT. Kultuuripärandi valdkonda esindasid Käsitööliidu tegevjuht Liisa Tomasberg, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia rahvusliku ehituse õppekava hoidja Priit-Kalev Parts ning Eesti Rahvamajade Ühingu esinaine Ülle Välimäe. IT valdkonnast olid kohale tulnud IronCurtain Entertainmenti looja Siim Puskai ja IT-ettevõtja ja uute ideede käivitamise sarja Garage48 Ragnar Sass. Terava kõrvalpilgu andis seekordsele arutelule Toomas Tamsar, Balti Juhtimiskonverentside juht.