Kutsume ühendama omavahel loovuse, käsitöö ja ringmajanduse

21. august, 2018

Loomemajanduse arenduskeskuse Loov Eesti 48-tunnine töötuba TeamLab ühendas sel korral jõud Loomehäkiga, et eri valdkondade kogemusi veelgi paremini kokku tuua.

Ootame sind 14.-16. septembril Mektorysse kuuendat korda toimuvale Baltimaade suurimale loomemajanduse arendusmaratonile, mille teemaks on Creative Tech – loovtehnoloogia, tehnoloogiline loovus, patsid, pitsad ja baretid koos.

Nii nagu TeamLab, on ka Loomehäkk 48-tunnine töötuba. Viimasesse on lihtsalt erinevad valdkonnad kokku koondunud, et pakkuda ainult häid võimalusi ja inimesi erinevate kompetentsidega. Loomehäkk koondab endas erinevate valdkondade loomeinimesi, käsitöölisi, tudengeid, disainereid, ühiskonnaaktiviste, ettevõtjaid, et koos teiste huvilistega kogenud mentorite juhendamisel luua uusi loovaid lahendusi.

Loomehäkil ühe teemana ühendamegi omavahel loovuse, käsitöö ning ringmajanduse. Maailmas on vaja loovaid disaini- ja tootmismeetodeid, korralduslikke süsteeme ja ärimudeleid, mis haakuks ühtlasi ka ringmajandusega ehk kuidas erinevaid tootmisjääke taaskasutada.

Nii et – pane kokku oma häkkertiim loomingulistest tüüpidest, progejatest, disaineritest ja ettevõtjatest ning häki 48 tunni jooksul välja tõeliselt uuenduslik lahendus, mis kasutab loovust tehnoloogias ja tehnoloogiat loomemajanduses. Anname Sinu käsutusse parimad Eesti mentorid, ägedaimad auhinnad, inspireerivaima seltskonna, kiireima WiFi, kehakinnituse kogu häketoni ajal ja Mektory hoone, et saaksid segamatult oma unistuse ellu viia. Kui tahad ja aega napib, võid häkkimise ajal ka kohapeal ööbida.

Kui oma häkkertiimi kokku panna ei õnnestu, pole ka hullu – tule kohale, sest talendid leiavad alati endale koha!

Nagu taolistele häkatonidele tavaks on saanud, toimub päev varem ka eelpidu, mis annab osalejatele hea võimaluse üksteisega tutvuda ja lahutada meelt enne kolme pingelist arendusmaratoni päeva. Eelpidu on mõeldud nii neile, kes on ennast juba Loomehäkile kirja pannud kui ka neile, kes plaanivad seda teha. Vaata üritust Facebookis.

Loomehäkk vol 6: Creative Tech ootab Sind, kui tahad välja arendada
– Tarkvaralise prototüübi
– Reaalse füüsilise eseme või vidina

Loomehäki lõppedes hindab meie kogenud žürii tiime selle järgi:
– Loomingulisus ja seotus loomemajandusega
– Idee ja teostuse kvaliteet
– Tehnilise teostuse küpsus
– Võimalik mõju ja äripotentsiaal

Tudengitele on osalemine tasuta, kasuta koodi:student. Registreeru SIIN. Üritusele võta kaasa üliõpilaspilet. Teistele pilet 25€.

Ajakava ja värske info ürituse kohta leiad Loomehäki Facebooki ürituse lehelt.

Loomehäkk on Haridus- ja Teadusministeeriumi eestvedamisel osa ettevõtlusprogrammist Edu ja Tegu ning see toimub Euroopa Liidu Sotsiaalarengu Fondi toel.