Lilli Jahilo Berliini moenädalal

06. jaanuar, 2012

Lilli_Jahilo_kollektsioon_3Lilli Jahilo on esimese Eesti moedisainerina kutsutud Mercedes-Benz Fashion Week Berlin 2012 moeetenduste põhiprogrammi Baltic Fashion Catwalk.

Mercedes-Benz Fashion Week Berlin 2012 toimub 18.-21. jaanuarini. Lilli Jahilo kollektsiooni esitlus toimub reedel, 20. jaanuaril kell 20.00 Brandenburgi väravate alla püsitatud telgis, kuhu on kutsutud ligi 700 külalist.

Mercedes-Benz Fashion Week Berlin on Euroopa moeettevõtluse tippsündmusi, mis pakub disaineritele võimaluse tutvustada oma loomingut rahvusvahelisel platvormil ning koondab tuhandeid moevaldkonna spetsialiste ja meediat.

„Võtsin vastu kutse esineda Berliini moenädalal suure rõõmuga. Saada selline kutse on disainerile suur tunnustus, mis avardab võimalusi edasiseks arenguks nii ärilises, kui loomingulises mõttes,” räägib Jahilo.

Disaineril on kavas esitleda 2012. aasta sügistalvist naisterõivaste kollektsiooni, mis on edasiarendus Tallinn Fashion Week’il nähtud kollektsioonist, kus põhirõhk on talvistel mantlitel ning pidulikel kleitidel. Lillile omaselt kaunistavad rõivaid käsitikandid, kus seekord on rõhk pihlakamotiividel.

Lilli Jahilo on Eesti moedisainer, kelle looming on elegantne, naiselik ja kvaliteetne, ühendades endas minimalistliku põhjamaise esteetika, julge värvipaleti  ja  tipptasemel käsitöö. Talle omistati 2011.a Swedish Business Awards’i  aasta parima noorettevõtja tiitel. 2008. aastal  sai tema magistritöö kollektsioon ERKI moeshow’l parima noore disaineri grand prix’. Aastast 2010 opereerib temanimelist rõivabrändi Ateljee Tallinn OÜ, mis tegeleb naiste- ja meesteriiete  disainimise ja valmistamisega nii kollektsioonide kui ka individuaaltellimustena.

Showle akrediteerimine: pr@usedom-baltic-fashion.de

www.lillijahilo.com
http://www.facebook.com/lillijahilo