Loomeinkubaatori ärikiirkohtingul „Ringliiklus“ sai väärtuslikku nõu ligi 30 noort ettevõtet

25. mai, 2012

Ringliiklus2_24-05-12Neljapäeval, 24. mail toimus Loomeinkubaatoris järjekordne ärikiirkohting „Ringliiklus“. Ligi 30 ettevõtte osalusel leidis aset 110 kohtumist ettevõtlusmaastikul tuntud ekspertide ja ärimentoritega. Kahe ja poole tunni jooksul said ettevõtjad väärtuslikku nõu kokku enam kui ööpäeva ehk 1650 minuti ulatuses.


Ringliiklus on Loomeinkubaatoris igakevadiselt peetav kiirkohtingu formaadis üritus, mille raames saavad ettevõtjad lühikese aja jooksul tutvuda kindla arvu inimestega, vahetada olulist infot, leida uusi ärikontakte ja võimalikke kokkupuutepunkte tulevaseks koostööks. Tänavu sai iga osalev inkubaatoriettevõte valida kuni neli 15minutilist kohtumist ekspertidega, millele lisandus üks loositud n-ö pimekohting.

„See on tähelepanuväärne, millist elavat huvi ja indu kohtasime, pöördudes tuntud ärinimede poole kutsega üritusel kaasa lüüa ning millise heameelega panustatakse noorte ettevõtete arengusse. Olen kõigile osalenutele ääretult tänulik, et nad oma tihedas ajagraafikus leidsid aja tulla ning jagada nõu ja kogemusi, mis on oma teed alustavatele ettevõtjatele üliolulised,“ sõnas ürituse eestvedaja, ESA loomemajanduse arendusjuht Riina Aasma.

Tänavusel üritusel lõid ekspertidena kaasa Divisioni partner Urmas Lilleorg, EMT peadirektor Valdo Kalm, internetiturunduse ekspert Priit Kallas (DreamGrow Digital), , Loov Eesti kommunikatsioonijuht Tiiu Allikmäe, kultuuriturundaja Juta Kuhlberg (Tartu Loomemajanduskeskus), tänavuse Ajujahi võitja Raybike’i esindaja Märt Pikkani, EASi ja Arengufondi esindajad, suurte kaubanduskettide ostujuhid ning mitmed teised oma valdkonna tipptegijad.

Ettevõtjate seas laialdase populaarsuse võitnud ja kasulikke koostöökontakte sillutav Ringliiklus toimus Loomeinkubaatoris tänavu kolmandat korda ja on iga-aastaselt kasvamas aina suuremaks ja rohkearvulisema osavõtjate arvuga ettevõtmiseks.

 

Tegusa päeva lõpetas Loomeinkubaatori õuel Baltika Kvartali sisehoovi parklas toimunud meeleolukas parkla-barbeque.

 

ESA Loomeinkubaator on üks Ettevõtluse Toetamise ja Krediidi Haldamise Sihtasutus (ESA) ettevõtlusinkubaatorist Tallinnas. Inkubaatorist saab ambitsioonikas ettevõte lennuka stardi ettevõtte käivitamisel ja arendamisel. ESA suurim, Tallinna Loomeinkubaator on ülemaailmse Best Science Based Incubator 2010 konkursi auhinnalise teise koha võitja. Lisainfo: www.esa.ee