Loomemajanduskeskus ootab taotlusi uuele inkubatsioonikonkursile

09. oktoober, 2012
lmk-logoHiljemalt kolmapäeval, 10. oktoobril kell 15 tuleb esitada taotlused neil, kel  soov osaleda Tartu Loomemajanduskeskuse järjekordsel äriplaanikoolitusel, mis lõpeb äriplaani valmimise ja kaitsmisega. Äriplaani eduka kaitsmise järel on ettevõttel võimalus asuda Loomemajanduskeskuses inkubatsiooni ning saada abi oma ettevõtte arendamiseks.
Konkursile on oodatud kõik loomemajanduse  valdkonna äriideed.
Äriidee tuleb panna kirja loomemajanduskeskuse kodulehel olevale  taotlusvormile ja  saata ära hiljemalt 10. oktoobril kell 15. Edasi tuleb osaleda kolmekuulisel äriplaani koostamise kursusel ja arendada idee jätkusuutlikuks äriplaaniks. Pärast koolitust tuleb kaitsta äriplaan ja moodustada oma  ettevõte või taotleda juba eksisteeriva  ettevõtte nimel loomemajanduskeskuselt tööruume.
Täpsemat infot inkubatsioonikonkursi kohta saab Tartu Loomemajanduskeskuse kodulehelt ja ettevõtluskonsultandilt Juta Kuhlbergilt (tel  506 2545, juta (at)lmk.ee).
Loomemajanduskeskus, mis avati 2009. aastal, pakub inkubatsiooniteenust ning koolitust noortele loovettevõtjatele. Keskuse kolmes hoones tegutseb praegu 26 alustavat ettevõtet, sh fotograafe, kunstnikke, disainereid, maastikuarhitekte, filmiloojaid,  kunstivahendajad, 3D-lahenduste loojaid jt.
Lisainfo: ettevõtluskonsultant Juta Kuhlberg, tel  50 62 545,juta (at)lmk.ee; Raul Oreškin, juhatuse liige, tel  5564 7803, raul(at).ee.