Loomemajanduskeskuse tulevane ettevõtja Milli Maier sai tunnustuse rahvusvahelisel disainikonkursil

17. aprill, 2013

milli maierJaanuaris Tartu Loomemajanduskeskuse juures äriplaani kaitsnud Milli Maier  käis läinud nädalavahetusel Itaalias vastu võtmas auhinda disainikonkursilt A’Design Award and Competition, kus tema väärismetallist juukseehe saavutas pronksauhinna. 

 

Milli Maieri sõnul on auhind talle väga oluline, sest kannustab teda julgemalt edasi tegutsema. „See auhind annab võimalusi disainimaailma tegijatega kohtumiseks ning väga palju juurde õppida,“ sõnas Maier.  Disainikonkursi võitjate töödest korraldatakse näitused kolmes maailma eri paigas: Como (Itaalia), Gdansk (Poola) ja Mumbai (India). 

Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtluskonsultandi Juta Kuhlbergi sõnul on Millis sädet ja ettevõtja vaimu, mis annab usku, et asjad saavad tehtud. „Ta ei aja olukorda keeruliseks, ei mõtle üle. Pigem suudab küllalt kiiresti tabada prioriteetset rada ja viib alustatu lõpule,“ kirjeldas Kuhlberg. 

Milli Maieri enda nime kandev ettev õte on peagi loomisel ja liitumas Tartu Loomemajanduskeskusega. Ettevõte spetsialiseerub väärismetallist juukseehete tootmisele, mida saaks pärandada emalt t ütrele.