Loov Eesti avab jaanuaris startuppidele kiirendi Gruusias

13. detsember, 2019

PESA Virtual Academy on 3-kuuline kiirendiprogramm Gruusia startup ettevõtetele. Programmi eesmärgiks on anda teadmisi ja suunata alustavaid ettevõtjaid, et aidata kaasa ettevõtete kiirele ning tõrgeteta arengule.

PESA Virtual Academy lektoriteks on e-riigi ja startup maa – Eesti – pikaajalise kogemusega mentorid, startup ettevõtjad, investorid.
Programm on on vastuvõetutele tasuta ning kolme kuu jooksul käsitletakse ettevõtluse juriidilisi aspekte, ärimudeleid, lugude jutustamist, oma idee tutvustamist, kliendi teekonda, sihtgruppi,  teenindust, müüki, meeskonna juhtimist ning rahastamisvõimalusi.

Kiirendiprogramm koosneb webinaridest, töötubadest ja erinevatel teemadel tehtavatest kodutöödest. Kogu õppeaja jooksul toetab ettevõtet mentor.
Kiirendi lõpetamiseks peab valmima turukõlbulik toode või teenus ja valmis olema plaan, kuidas oma startuppi edasi arendada.

Lõpetajate hulgast valib zhürii välja ka võitja, kes saab võimaluse oma ideed tutvustada Latitude59 konverentsil Eestis.

Programm on valminud Loov Eesti ja Creative Caucasus arengukoostöö projekti raames ning rahastatud Eesti Vabariigi Välisministeeriumi Arengukoostöö programmist.