Loov Eesti käis Eesti Disaini Maja disainipoe avamisel

21. aprill, 2017

Eile õhtul avati Eesti Disaini Maja disainipood Solarise keskuse esimesel korrusel, kus oma uusimat taaskasutusel põhinevat kollektsiooni esitles disainer Reet Aus Jarek Kasari (Chalice) muusika ja naljade saatel. Lisaks esitles disainer Matti Õunapuu oma ülipopulaarset kokkupandavat elektrirollerit Stigot.

Peale selle on värskes kollektsioonis on esindatud sellise nimed nagu näiteks Johanna Tammsalu, Tarmo Luisk, Tõnis Vellama, Elmet Treier, Jaanus Orgusaar, BORG, Igor Volkov, Mare Kelpman, Karl Annus, Radis, Bold Tuesday, WOH, 4ROOM, Toivo Raidmets, Piret Loog, Stella Soomlais, Karin Kersa, SOMA, NVBYK, Darja Popolitova. Showroomis esindatud keraamikud: NüüD, Hele keraamika, Maria Sidorenko, Marion-Isabelle Varik ja Karmen Saat ja teised. Sealt leiab enam kui 50 autori loomingut alates sisustuselementidest ja keraamikast kuni rõivasteni ja eheteni.

Disainipoe avamine tõi kohale täismaja ja ka üllatusesineja, kellega Jarek Kasar laulis ja mängis duetti. Vaata lähemalt galeriist, hoia silma peal Eesti Disaini Maja facebooki lehel ning külasta seda showroomi ka ise kindlasti!