Loov Eesti PESAkad on koos Balti-ja Põhjamaade disainitalentidega Disainiturul

30. märts, 2016

Tallinn Music Weeki raames  peetaval Disainiturul on Loov Eesti PESA esindatud oma väljapanekuga. Oma tooteid näitavad  TUUB multifunktsionaalsed rõivad, Stuudio NüüD keraamika, Halukaarik, SITIK lastekärud, KYLLIKE mantlid ja jakid, Goldmerk OÜ ja  Umbra innovatiivsed mängud.

Juba neljandat korda toimuv ja aina suuremat populaarsust koguv Disainiturg leiab aset 2.-3. aprillil Kultuurikatlas (aadressil Põhja pst 27a). Katla avarates ruumides saab kahel päeval osta ja tutvuda Põhjamaade ja Baltikumi põnevaimate disainerite ja disainibrändidega. Sel korral on turg suurem ja rahvusvahelisem – lisaks nii tuntud kui ka täiesti värsketele Eesti disaineritele on disainiturul väljas ka Põhja- ja Baltimaade disainerite ja disainibrändide looming. Hoolega selekteeritud toodete valik on turul lai ning osta saab nii rõivaid, aksessuaare, kotte, illustratsioone, sisustustooteid, mööblit, plakateid, vaipu, lasteriideid, plaate ning palju muud. Mitmed disainerid toovad disainiturule spetsiaalselt selleks tehtud eritooted..

Ostlemist-uudistamist turgutavad kohapeal DJ-d, käsitöökohv ja tänavatoit ning letile tuuakse ka suur valik uusi ja kasutatud vinüülplaate.

Foto Tõnu Tunnel