Loov Eesti sünnipäevamäng – teine voor!

16. november, 2014

IMG 02351

Loov Eesti sünnipäevamäng – teine voor! Kes esimesest auhinnamängust maha jäi, siis ei tasu pikalt nukrutseda, siin on uus võimalus! Auhinnamäng käib ikka selleks, et tähistada Loov Eesti kiiret kasvamist ja jõudsat arengut. Pane oma teadmised proovile ja võida imelisi auhindu Eesti disaineritelt! Loosime vastajate vahel välja eriti stiilseid auhindu meie Loov Eesti Poe disaineritelt.

Vasta paarile Loov Eestit puudutavale küsimusele, pane kirja oma nimi ning osaledki sünnipäevamängus! Igal pühapäeval loosime välja kaks auhinda!

ESIMESE NÄDALA õiged vastused:
1.Loov Eesti ettevõtlus rubriigis on näpunäiteid jaganud Kriss Põldma
2. “E” tähistab “eristu” Loov Eesti tootearenduskeskkona nimest PESA

VÕITJAD:
Kadri Kass-
auhinnaks Kadri Kruusi visiitkaardi tasku 
Brita Veimen-
auhinnaks Umbra Korrutuskalake
Palju õnne teile! Võitjatega võetakse ühendust.

Teise nädala auhindadeks on RS Wood loomakujuline rahakassa ning Umbra poolt Elevandi Pipik ehk pusle-tüüpi täringumäng, mis õpetab tundma algarve ja arendab käelist peenmotoorikat. Lõbus ja lihtne koguperemäng!

RS Woodis valmivad tooted on kõik tehtud käsitööna ning valmistatud looduslikest materjalidest. Seega on tegu eriti sooja ja armsa kingitusega pühadeks. Rahakassad valmivad käsitööna ja on viimistletud loodusliku linaõliga.Uuri lisaks siin.

Kilpkonn-TPUmbra loob kasulikke asju, mis muudavad maailma lihtsamaks ning teistmoodi asju, mis aitavad edasi liikuda takerdunud mõtete juurest. Umbra disaineriks on Riho Luuse, kelle eesmärgiks on luua tehniliselt nutikaid lahendusi. Muuhulgas on ta üks staažikamaid Eesti postmargikunstnikke, kelle loodud on 26 postmarki. Umbra tootevalikusse kuuluvad ka lastele mõeldud mängud. Riho ütleb, et need on mängulised ja lõbusad, ent samas arendavad ja mõtestatud. Umbra tähendab ladina keeles väikest varju Sinu taga siis, kui süttib valgus. Uuri lisaks siin.

elevandi

Iga nädal paneme välja uued küsimused ja loomulikult uued auhinnad, seega tule tagasi ja proovi õnne!

Vastused kõikidele küsmustele leiad Loov Eesti veebilehelt.

Sisenen mängu!