Moedisainer Lilli Jahilo esitleb oma uut kevad-suvist naisterõivaste kollektsiooni Haapsalu Kuursaalis 30. aprillil 2011.a

04. aprill, 2011

Sel kevadel oma kollektsiooni loomisprotsessi sotsiaalmeedia vahendusel jaganud moedisainer Lilli Jahilo toob tervikliku kollektsiooni avalikkuse ette kohas, mis andiski esialgse tõuke selle loomiseks – Haapsalu rannaäär ja Kuursaal.

„On üsna tavapäratu, et kollektsiooni esmaesiltus leiab aset pealinnast eemal, aga leian, et mul on selleks hea põhjus – see võrratu kuurortlinn on peamine inspiratsiooniallikas kollektsiooni teema, meelestatuse ja koloriidi osas. Samuti oleks see omamoodi sissejuhatuseks uuele ja kauaoodatud, soojale ja kaunimale hooajale,“ räägib disainer.

Esitlusele tuleb valik Lilli Jahilo disainerkäekirjale kõige omasematest rõivastest, mida ühendab naiselik, elegantne ja romantiline joon. Käsitikandite fookuses on seekord südasuvise aasapealse taimeornamentika. Puuvillane pits, pastelsed toonid ning õhkõrnad siidkangad lubavad tõeliselt hurmavat suve!

Kollektsiooni esitlusele eelneb Haapsalu Kuursaali hooaja avakontsert: Jazzkaar 2011 raames astub lavale võluv jazzlauljatar Anna Buturlina Venemaalt.

Lisainfo disaineri loomingu kohta: www.lillijahilo.com, http://www.facebook.com/lillijahilo