Müügikoolituste sari loovettevõtetele Tartus

14. märts, 2019

Createit / Buildit Creative OÜ koos Tartu Teaduspargiga korraldavad müügikoolituste sarja Tartus fookusega loovettevõtetele:

Kuidas Sa ennast tunneksid, kui Sinu ettevõtte oleks ühe aasta pärast täpselt samas kohas, kus tänagi? Kui see mõte tekitab pisutki ebamugavust, siis loe kindlasti edasi.

Sul on võimalus osaleda 3-osalises müügikoolituste sarjas, mis avab müügi telgitaguseid ja parimaid praktikaid. Märgi endale kalendrisse kuupäevad 27. märts, 24. aprill ja 15. mai!

Müük vs marketing koolitusel 27. märtsil teeme sissejuhatuse müügipõhise ettevõtte alustaladesse. Selleks küsime provokatiivselt – kas piisab ainult ühest või teisest? Kas marketing toetab müüki või on see hoopis vastupidi? Kuidas motiveerida ennast müügiga alustama, kui tegelikult väga ei tahaks?

Esimesel koolitusel kuuled:

  • motivatsioonist müügis ja aja leidmisest müügikõnedeks,
  • efektiivsest ajaplaneerimisest, müügikolmnurgast ja eduka müügiinimese harjumustest,
  • miks kliendiprofiilid tegelikud vajalikud on ja kuidas neid müügis kasutada,
  • kuidas valida uuele turule sisenemisel marketingi ja müügistrateegia vastavalt Sinu tootele ja brändi tuntusele,
  • kuidas testida oma turunduskanaleid enne kui toode on lõplikult valmis ja
  • millised on oma toote või teenuste hinnastamise mudelid.

Müügitarkusi puistavad kui varrukast Fred, Tambet ja Aleksander, kes iga jumala päev oma ettevõtetes Convertal, Southwestern Consulting ja Createit tulemuse ära teevad.

Lisaks kuuleme Tartu kõige lean’ima idufirma Fitlap asutajalt Heikkilt, kuidas nad jõudsid oma esimese saja tuhande kliendini.

Alustame kõigil kolmel kolmapäeval Tartus SPARK Demo keskuses kell 12 kõhutäie, kohvi ja allkirjaga registreerimislehel ning lõpetame kella 5-ks. Kui Sina tasuta lõunatesse ei usu, siis tea, et esinejad laseme lavale täpselt kell 13. NB! Esitlused on inglise keeles!

Osavõtt on tasuta, registreerumine sellel lingil kohustuslik!