N.I.C.E. Award – Euroopa Kultuuri ja loomemajanduse innovatsiooniauhind ootab kandideerima

09. märts, 2017

Euroopa kultuuri ja loomemajanduse võrgustik N.I.C.E sai alguse 2013. aastal ning on 10st riigist pärit 15 linna, ülikooli, agentuuri ja loovisiku konsortsium.

Tegemist on mittetulundusliku organisatsiooniga, mille asutas Saksamaa North Rhine-Westphalia Perekonna, Noorte, Kultuuri- ja Spordiministeerium. Igal aastal väljaantavat N.I.C.E auhinda finantseerib North Rhine-Westphalia Majanduse, Energia ja Tööstuse Ministeerium ning selle eesmärk on ergutada innovatsiooni kultuuri ja loomesektoris, eriti sellist, mis mõjutab laiemalt majandust ja ühiskonda..

Võitjad valib välja sõltumatu zhürii. 2017. aastal kuuluvad zhüriisse Anne Stenros (Chief Design Officer Helsinki, Finland), Pieter Aarts (ContentKings Rotterdam; board member of the Design Management Network, Holland), Gilles Rougon (Member of the Board of Director 2015-2017 WDO – World Design Organization, Pariis, Prantsusmaa), Miriam van de Lubbe (Van Eijk & van de Lubbe, Holland), Markus Wild (WILD Design Shanghai/Gelsenkirchen, Saksamaa).

Lisainformatsiooni kultuuri ja loomemajanduse võrgustiku ning auhinna kohta saad SIIT

Taotlusi on võimalik esitada alates 15. märts kuni 30. aprill SIIN

Veel informatsiooni leiad SIIT