Neljapäeval võõrustab vestlusringi „Juhi Jutud“ Tiina Lokk

24. oktoober, 2011

Juhi jutud by Pärnu Konverentsid on uus, neljapäeviti toimuv 3-tunnise vestlusring 15-20 inimesele, mida veab üks Eesti tunnustatud juht.


Juhi jutud sai alguse 2011. aasta kevad-suvel ning lugemiseks on alla laetavad ka tol korral toimunud Juhi Juttude pilootkohtumiste kokkuvõte.

27. oktoobril leiab aset külaskäik Telliskivi Loomelinnakusse, kus võõrustajaks on Tiina Lokk ning teemaks “Organisatsiooni ülesehitamine – visiooni loojast suure rahvusvahelise ettevõtmise juhiks kasvamine.”

Juhi Juttude vestlusformaadi eripära on see, et me ei luba ühele vestlusele enam kui 2 inimest ühest ettevõttest, et teemad ei kalduks ühe ettevõtte asja arutamiseks.

Siin on kogu sügist hõlmav Juhi Juttude programm.

Registreeri ühele või mitmele kohtumisele kohe sealsamas kodulehel või helista 617 7310.

6. oktoobril käidi külas Starmani juhatuse liikme, Jaano Inno juures. Teemaks oli Teenindus kui konkurentsieelis ning valmis ka Jaano Inno kohtumise lühike kokkuvõte olulisematest mõtetest ja tähelepanekutest.

20. oktoobril toimus visiit Põltsamaale, AS Põltsamaa Felix juhi, Anti Orava juurde, teemaks “Koostöö erinevast rahvustest ja erineva töökultuuriga inimestega rahvusvahelises grupis.” Lisaks leidis Anti Orava juhendamisel aset ringkäik Põltsamaa Felixi veinikeldrisse.