Pärnus on suvel laupäeviti Kunstiturg

15. mai, 2013

kunstiturgMaarja-Magdaleena Gild ja MTÜ Tantsukingad Löövad Pilli korraldavad sel suvel Pärnus, Steineri aias 11-l  laupäeval KUNSTITURGU. Laupäeviti 1. juuni – 17.august (v.a 22. juuni) Pärnu Steineri aed 12.00 – 16.00. Esimene turg toimub juba 1.juunil.

 Kunsti ehk kaunite kunstide all mõistetakse kujutavat ja tarbekunsti, arhitektuuri, muusikat, kirjandust, disaini, moekunst, tegevuskunsti, tantsukunsti, näitekunsti, filmikunsti ja fotograafiat.

Kunstiturg pakub võimaluse Pärnu linna elanikele ja külalistele tutvuda originaalse Eesti kunstiga ning osta või kuulata, vaadata, katsuda ja tellida teoseid otse loojatelt.

Kunstiturg loob võimaluse kunstnikele esitleda oma teoseid, suhelda publiku ja kolleegidega.

Kunstiturule oodatakse kunstnikke: maalide, fotode, graafika, skulptuuride, joonistuste, graffitiga; keraamikast, tekstiilist, puidust, nahast jm disaintoodete, prototüüpide, näidistööde, katsetuste, koolitööde, valmistööde või makettidega.

Kunstiturul on võimalik planeerida: töötubasid, vabaõhu fotostuudiot, krokii joonistamist, ühepäevaseid maalikursusi jpm.

Kunstiturul on avatud vaba lava: muusikutele oma plaatide tutvustamiseks, kirjanikele oma loomingu ettelugemiseks, tegevus- ja lavakunstnikele, mustkunstnikele, tantsijatele jt.