PM:Eestlaste virtuaalne proovikabiin pälvis Euroopa kõrge tehnoloogiaauhinna

15. märts, 2010
Foto: Massi MilianoEesti teadlaste ja ettevõtjate koostöös sündinud Fits.me interneti rõivapoodide virtuaalse proovikabiini teenus valiti Euroopa internetiäri kõige innovaatilisemaks ja suurima potentsiaaliga lahenduseks. OÜ Massi Miliano on ESA Loomeinkubaatoris tegutsev ettevõte. Eesti ettevõtte OÜ Massi Miliano teenus pälvis interneti ja mobiilisektori iduettevõtete kõrge auhinna 11. märtsil Brüsselis toimunud ühepäevasel äri- ja innovatsioonikonverentsil Plugg.

Mainekatest ettevõtjatest ja riskikapitalistidest koosneva žürii poolt valiti innovaatiliste lahenduste esikolmikusse veel mobiilirakendustepoodide analüütikalahenduse arendaja Distimo ja sotsiaalvõrgustikke, kiirsuhtlust ning e-kirjavahetust koondav rakendus Inbox2.

Plugg’i publikuauhinna pälvis uuenduslikke habemeajamisvahendeid interneti vahendusel turustav Raz*War.

Ühtekokku tutvustas Pluggil oma tooteid üheksateist eelnevalt väljasõelutud ettevõtet.

Fits.me teenust esitles konverentsil ettevõtte Massi Miliano tegevjuht Heikki Haldre.

Fits.me teenuse arendamist on toetanud Arengufond, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ja mitmed Eesti erainvestorid.

Fits.me esinemisele käis Plugg’il pöialt hoidmas Arengufondi investeeringute spetsialist ja Massi Miliano nõukogu liige Andrus Oks. Oksa sõnul pälvis Fits.me läbimurdeline lahendus veebiäri asjatundjatelt järjekordse tunnustuse.

Arengufondi investeringuspetsialisti sõnul jätkab Fits.me plaanipärast tegevust lõpptarbija teenuse avamiseks ja uudiseid järgmistest edusammudest on oodata juba lähinädalatel. Võitjat õnnitleb terve Arengufondi meeskond.

.