“Kus on porgand?” viimase klubiõhtu teemad on MEEDIA ja DISAIN

29. aprill, 2011

alt11. mail toimuva viimase, järjekorras kuuendal klubiõhtul otsime meedia ja disaini kokkupuutepunkte.  Seekord rõõmustavad külalisi oma kohalolekuga ajalehe Postimees ajakirjanik ja arvamustoimetaja Urve Eslas, BNSi juhatuse esimees Ainar Ruussaar, Eesti Disainerite Liidu juht Ilona Gurjanova ja tootedisainer Tõnis Vellama. Valdkondadeväline ekspert on seekord Presidendi Kantselei direktor Siim Raie.

Loov Eesti klubiõhtute seeria eesmärk on vahetada kogemusi ning  leida ideid koostööks. Ühel õhtul on fookuses kahe valdkonna esindajad. Paneeli teemad käsitlevad  loovuse ja majanduse kokkupuutepunkte-  klubilises õhkkonnas analüüsitakse, kuidas on võimalik saavutada eneseteostus  ja majanduslik kindlus ning kuidas eri valdkondades seda  tehtud on. Mõlemat valdkonda esindab kaks inimest, kes oma  elukutse tõttu  näevad probleemistikku veidi erineva nurga alt. Arutelus osaleb  loomevaldkondadeväline ekspert, kes annab omapoolseid soovitusi, kuidas paremini koostööd teha ja edukamalt majandada.

27. aprillil kohtusid muuseumide, raamatukogude ja reklaami valdkonnast Kontuuri loovjuht Urmas Villmann, Creatumi strateegiadirektor ja partner Birjo Kiik, Eesti Rahvusraamatukogu direktriss Janne Andresoo, Eesti Kunstimuuseumi juht Sirje Helme, Käsmu Meremuuseumi juhataja Aarne Vaik ja valdkondadeväline ekspert, Swedbanki ettevõtete panganduse kliendisuhete divisjoni direktor Tauno Vanaselja .

Nagu ikka, algab üritus kohvikus Oot-Oot (Eesti Disaini Majas Kalasadama 8) kell 17.00 ning kena oleks oma tulekust teada anda aadressil seminar@looveesti.ee

Loe kõiki kokkuvõtteid SIIT

Palume osalejatelt TAGASISIDET, et tulevikus oma tegevusi ja teemasid paremini planeerida. AITÄH!
Ankeedi leiad SIIT