Selgusid CBC Eesti konkursi finalistid!

18. mai, 2018

Igal kevadel on CBC Estonia konkursi eesmärk leida parim ettevõte esindama Eestit finaalvõistlusel Kopenhaagenis ja tugevdada Eesti mainet rahvusvaheliselt kui nutikate, innovaatiliste ja maailma muutvate ideede sünnipaika. Eesti võistluse patroon on Europarlamendi saadik Kaja Kallas.

Tänaseks on konkurss lõpusirgel – kokku laekus 28 avaldust  ja eelhindamise tulemusel jõudis finaali 6 äriideed. Hindamiskomisjon, mis koosneb investoritest ja partnerorganisatsioonide esindajatest, teeb otsused kohe pärast pitchinguid finaalvoorus.

Võitja esindab Eestit globaalsel Creative Business Cup finaalüritusel 26.-27.novembril Kopenhaagenis. Paremaks esinemiseks Taanis pakub Creativity Lab võitja meeskonnale pitchingu koolituse.

II ja III koha saavutanud ettevõtted saavad võimaluse samuti osaleda Kopenhaagnis toimuval startup konverentsil, suhelda investoritega ja võrgustuda rahvusvaheliselt.

Kolm parimat meeskonda osalevad Creative Business Cup treeningüritusel Baltic Sea BootCamp’il Lätis, 30.august – 2.september 2018.

Antakse välja ka eripreemiad:

  • Estonian Business School paneb välja ainepunktid, et täiendada oma teadmisi nende koolis.
  • Prototron annab pääsu 40 parima hulka, et taotleda investeeringut prototüübi loomiseks.

Palju õnne finalistidele ja täname veelkord kõiki osalejaid!