Seminar: Kuidas kujundada kultuuripoliitikat

06. veebruar, 2013

EMAEesti Muusika- ja Teatriakadeemia kutsub 9. veebruaril kell 11.00-16.00 seminarile kultuuripoliitika kujundamisest. Seminari viib läbi pikaaegse era-ja avaliku sektori koostöö edendamise kogemusega Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia ja Estonian Business Schooli kultuurikorralduse ühisõppekava lektor Peter Thornton (UK).

Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia ja Estonian Business Schooli kultuurikorralduse ühisõppekava lektor Peter Thornton on pikaaegse era-ja avaliku sektori koostöö edendamise kogemusega professionaal, kes läheneb kultuuriprobleemidele loovalt ja praktiliselt. Olles töötanud pea kümme aastat Ida-Inglismaa Kultuurinõukoja välissuhete juhina, tegeles Peter Thornton miljoniliste kultuurirahastusprojektide initsieerimisega ning fondide jaotamisega organisatsioonide vahel. Lisaks, oli tema kohustuseks oluliste avalikke sõnavõttude läbiviimine ning vastuvõetud riiklike strateegiliste arenguplaanide reaalne rakendamine.

Samaaegselt on Peter Thornton juba aastaid Anglia Ruskin University kultuurikorralduse magistriprogrammi lektor ning ka konsultatsioonifirma omanik, mis on võimaldanud tal koolitada inimesi üle Euroopa. Nii mitmekülgne töökogemus väljendub rikkalikus kultuuripoliitika-alases teadmistepagasis ning elav huvi valdkonna muutuste vastu teeb Peterist väga väärtusliku kõneisiku ka Eesti oludes. Enda kohta on ta öelnud, et ei tule kunagi loengut pidama, vaid lahendama koostöös osalejate grupiga nende jaoks olulisi valdkonna probleeme. Tema seminarid on alati energilised, haaravad, kasulikud, andes alati võimaluse ka uusi erialaseid kontakte luua.

Seminari töökeel on inglise keel

Seminar on tasuta

Registreerimine kuni 7.02.2013 meili teel: kristinakb@ema.edu.ee