Tallinn Music Week oli üliedukas!

01. aprill, 2010

musicweekMöödunud aastal SA Tallinn 2011 toel käima lükatud ning kõige ulatuslikumaks ja mõjukamaks Eesti muusika festivaliks kujunenud Tallinn Music Week vol. 2 tõi möödunud nädalavahetusel Tallinna klubidesse ja kontserdisaalidesse värskeima Eesti muusika. Vahendab Tallinn 2011 uudiskiri. Ligi kahekümnel erinäolisel kontserdil esines üle 100 muusikalise kollektiivi, keda 3 õhtu jooksul käisid uudistamas ligi 6000 muusikasõpra nii meilt kui mujalt ning ligi 100 talendijahile saabunud välisdelegaati 17 riigist. Festivali koduleht kogus ligi 30 000 külastust 74 riigist.

Tallinn Music Weeki meeskonda kiitis ka festivali esitleja SA Tallinn 2011 programmiosakonna juhataja Jaanus Rohumaa. “TMW suutis jälle positiivselt üllatada. Programmi oli kaasatud palju uusi tulijaid, korraldus toimus ladusalt ning nendel kolmel päeval oli tunda Tallinnas muusikast särisevat atmosfääri. Hea idee oli koostöös Eesti Muusika Päevadega läbi viidud klassikalise uue muusika programm. Oleme uhked, et oleme saanud anda oma panuse  Eesti muusika valdkonda sisuliselt mõjutava ning arendava sündmuse loomisele. Tallinn Music Weekist on saanud Tallinn 2011 kultuuriekspordi lipulaev,“ lausus Rohumaa.

Kokkuvõtteid Tallinn Music Weekist ja president Toomas Hendrik Ilvese videotervitust vaata http://www.tallinnmusicweek.ee.