Tallinna Ettevõtlusinkubaatoriga liitusid uued ettevõtjad

06. oktoober, 2014

tlna inkubaatorTallinna Ettevõtlusinkubaatoris kaitses edukalt oma äriplaani viis ettevõtjat. 

GoWorkaBit: veebirakendus, mis võimaldab ettevõtjatel leida kiiresti endale sobivad töötajad lühiajalisteks projektideks. Keskmine aeg, millega sobiv töötaja leitakse on 2-3 tundi. Paberimajandus, töötamise registreerimine ja muu selline aetakse korda ettevõtte ja töötaja eest.

Sihtrühmaks on tudengid, kes vajavad paindlikkust, et töögraafikut kooliajaga sobitada. Suur rühm on ka noori lapsevanemaid, kes ei taha või ei saa täisajaga tööturule naasta.
Järgmine rühm on vabakutselised loovinimesed, kelle töö käib projektipõhiselt ja kes teenivad vahepeal nii lisaraha.
Väikseim rühm on aga keskastmejuhid, kes kasutavad seda „seiklustööna“, et avardada silmaringi ja end proovile panna.
www.goworkabit.com 

Turbliss on uus kodumaine naha intensiivhoolduseks mõeldud kosmeetiliste maskide sari, mille peamiseks koostisosaks on Eesti looduspuhas kosmeetiline turvas. Erinevaid näo-, keha- ja juuksehooldusmaske on rikastatud ökosertifitseeritud lillevetega, mis tõhustavad turba toimet ja annavad võimaluse lahendada spetsiifilisi nahaprobleeme.
www.turbliss.eu

Kätlin Kaljuvee eksklusiivsed käsitsi loodud tušši-joonistused jutustavad loo, mis  tekitab tunde igikestvast novellist või dekadentlikult kirglikust ja müstilise atmosfääriga lõputust koomiksist.

Kätlini töid on avaldanud maailmakuulsad ajakirjad nagu Commons & Sense (Jaapan), Vogue, Milk X (Hiina), Dash Magazine, FHM (UAE), Veter (Venemaa) ja kõik arvestatavad Eesti elustiiliajakirjad. Tema joonistused on püsiväljapanekuna nähtavad Stockholmi galeriis La Petite Galerie Française ning leidnud rohkelt publikut ka  World Design Capital Helsinki 2012 ja Shanghai Expo raames.
www.katlinkaljuvee.com

Lowi Vi bränd on sündinud kahe kontrastse kultuuri kooskõlana – põhjamaise pragmaatilisuse ja vormipuhtuse ning Itaalia temperamendi ja traditsioonide ühte põimumisel. Lowi Vi rõivad on ideede, materjali, vormi ja värvi süntees, peegeldades kahte erinevat isksust ja kahte kultuuri. Rõivad on mõeldud naisele, kes ei rahuldu vaid ühe identiteedi, ühe minaga, vaid kellele meeldib areneda ning muutuda iga päev, kellelegi, kes soovib erineda.
www.lowivi.com

Uprolls taaskasutavad tööstuslikke papirulle kaasaegase mööbli valmistamiseks.
www.up-rolls.com

Tallinna Ettevõtlusinkubaatori (TEI) inkubatsiooniprogrammi saab kandideerida jooksvalt. Me aitame liitunud ettevõttel saavutada ärilised eesmärgid läbi 24-36 kuud kestva individuaalse arenguprogrammi, kus äriidee ja meeskond valmistatakse ette kiireks kasvuks. Me aitame ettevõtjal arendada ja testida ärimudelit, toodet/teenust, kliendisegmente ja erinevaid turgusid.

Me oleme kaheksa ja poole tegutsemisaasta jooksul inkubatsioonis arendanud 175 ettevõtet ja hetkel oleme kasvulavaks 38le eriilmelisele ettevõttele. Mitmed inkubandid on saavutanud rahvusvahelist tuntust.