Tallinna Loomeinkubaator ja digimeedia inkubaator DIGIX kolivad kokku

04. oktoober, 2017

Alates oktoobrist tegutseb Baltimaade esimene digimeedia inkubaator DIGIX uuel aadressil Tallinna Loomeinkubaatori ruumides Baltika kvartalis (Veerenni 24). DIGIX ja loomeinkubaator tahavad selle käiguga tuua  digi- ja loomevaldkondade alustavad ettevõtted üksteisele lähemale.

 

“DIGIX’i tulekuga Loomeinkubaatori ruumidesse anname koos sõnumi disaini- ja digimeediavaldkonnale: me tegutseme samas maailmas ja omame olulist ühisosa nii loome- kui ettevõtlusepoolel. Koostööst võidavad mõlema inkubaatori ettevõtjad, kellel avaneb ligipääs laiemale mentor- ja kontaktvõrgustikule ning ühisseminaridele” ütleb Loomeinkubaatori juhataja Anu Lõhmus.

 

“Tulime Baltika kvartalisse eesmärgiga olla igapäevaselt lähemal teistele sama valdkonna ettevõtetele ja edukatele Eesti idufirmadele – meie naabriteks on siin TransferWise, Lingvist, Now!Innovations, Baltika, Tank ja üle 30 alustava ettevõtte. DIGIXi asukasfirmad tegelevad kõik digitaalse maailmaga, Tallinna Loomeinkubaatoris on paljud firmad seotud füüsiliste toodetega. Nende kahe ristteel võib sündida palju huvitavat ja me tahame juures olla, kui see juhtub,” lisab DIGIXi juhataja Martin Aadamsoo. DIGIX jääb kasutama ka oma endise asukoha, Talinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakooli tehnoloogilisi võimalusi kokkuleppel BFMiga.

 

Nii Loomeinkubaator kui DIGIX võtavad kuni oktoobri keskpaigani vastu uusi alustavaid ettevõtjaid.

 

Liitu Loomeinkubaatoriga enne 15. oktoobrit 2017, http://inkubatsioon.ee.

Liitu DIGIX digimeedia inkubaatoriga enne 10. oktoobrit 2017, http://digix.eu.

Veebipõhise inkubaatortiga PESA saab liituda 20 oktoobrini SIIN

 

 

Tallinna Ettevõtlusinkubaatoreid, PESA ja DIGIXit kaasrahastatakse Euroopa Liidu regionaalarengu fondist.