Tapa Vaksali kultuurikohvik: loomemajandus, muusikatööstus ja fotograafia

10. aprill, 2019

Ootaja aeg on pikk, sisustame selle põnevate ja kasulike kohtumistega Tapa Vaksalis. Kultuurikohviku teine inspiratsiooniüritus toimub 24. aprillil kl 18. Sel korral on õhtu teemaks loomemajandus, muusikatööstus ja fotograafia.

Külalisteks loomemajanduse ekspert ja muusikavaldkonna start-up ettevõtja Juko-Mart Kõlar ning fotograaf ja ettevõtja Tiiu Heinsoo. Tule kuula, millest räägivad oma valdkonna professionaalid, saa inspiratsiooni ja julgust uuteks ettevõtmisteks!

Juko-Mart Kõlar on Kultuuriministeeriumi kultuuriekspordi nõunik, start-up ettevõtja ja mentor. Tema doktoritöö uurib digitaliseerumise mõjusid muusikatööstusele. Ta juhendab erinevaid kursusi, mis on seotud ärimudeli innovatsiooni, loomeettevõtluse ja loovate meeskondade juhtimisega.

Tiiu Heinsoo on tegev fotograafia valdkonnas. Ta on tegutsenud kolm aastat enda Tamsalus asuvas ettevõttes Õnnelik Elevant, mis pakub fotograafia teenuseid. Tiiu teeb stuudiofotosid, käib erinevatel üritustel pildistamas ja pakub ka fotode printimise teenust.

Üritus on kõikidele huvilistele täiesti tasuta! Registreeru hiljemalt 23. aprillil SIIN.

Kohtumiseni juba 24. aprillil kl 18 kohvikus Vaksali Trahter (Ambla mnt 3)!

Tapa Vaksali kultuurikohvik on osa Loov Eesti+Maa II projektist, mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetmest.