Tartu linn tunnustas loomemajanduskeskuse ettevõtet LooLoo

06. oktoober, 2014

lmk-logoTartu linna konkursil  „Parim ettevõtja 2013” selgitati  välja edukaim alustaja Tartu Loomemajanduskeskuses, kelleks valiti graafilise disainiga tegelev ettevõte LooLoo. Tunnustus anti üle 2. oktoobril Atlantise konverentsikeskuses toimunud galaõhtul. 

 

2013. aastal Tartu Loomemajanduskeskusega liitunud graafilise disaini ettevõte LooLoo kasvatas aastaga käivet 3,5 korda. 2013. aasta saavutuste hulka kuulub veel  loovkommunikatsiooni konkursi Kuldmuna noortekonkursi  võitmine ja sellega kaasnenud tiitel  „Suur pesamuna“. Ettevõte on suutnud luua endale stabiilse kliendibaasi ja rahavoo, võitnud mitmeid reklaamihankeid. LooLoo on ka Tartu loomemajanduskeskuse reklaamiettevõtete katusbrändi TIIB üks olulisemaid vedureid ja tugev mentoriks teistele alustavatele ettevõtjatele. 

Tartu Loomemajanduskeskuse juht Reigo Kuivjõgi ütles LooLoo ning selle asutaja ja juhi Piia Tammelo tunnustuseks, et sageli on üsna keeruline loomeinimesi ettevõtjateks suunata. „LooLoo  asus kohe  julgelt tegutsema, laienes hoogsalt ning see on end kuhjaga ära tasunud.“ 

Linnavalitsuse korraldataval iga-aastasel ettevõtluskonkursil valitakse välja parim loomemajanduskeskuse toel alustanud ettevõtte. Valik põhineb erinevatel kriteeriumidel, millest olulisemad on müügitulu, saavutused, tunnustused konkurssidel ja festivalidel,  innovaatiliste toodete, teenuste ja lahenduste rakendamine, koostöö teiste sektorite ja loomeettevõtetega. 

Lisainfo: SA Tartu Loomemajanduskeskuse juhatuse liige Reigo Kuivjõgi, tel  511 7722, reigo@lmk.ee