Tartu Loomemajanduskeskus ootab inkubaatorisse säravate ideedega tulevasi loomeettevõtjaid

21. august, 2015

Tartu Loomemajanduskeskus ootab 14. septembrini 2015 taotlusi tulevastelt loomeettevõtjatelt, kes soovivad osa võtta uuest kolmekuulisest äriplaanikoolitusest, mis algab oktoobris ning lõpeb äriplaani valmimise ja kaitsmisega detsembris. Äriplaani eduka kaitsmise järel on võimalus asuda loomemajanduskeskuses inkubatsiooni ning saada abi oma ettevõtte arendamiseks.

Loomemajanduskeskuse juhi Reigo Kuivjõgi sõnul oodatakse konkursile tulevasi ettevõtjaid kõikidest erinevatest loomevaldkondadest. „Eelise annab meeskonna olemasolu, sest reaalne elu on näidanud, et üksi on raskem edukat ettevõtet käima lükata ja arendada.“

Äriidee tuleb panna kirja loomemajanduskeskuse kodulehel olevale  taotlusvormile ja  saata ära hiljemalt 14. septembril kell 15. Edasi tuleb osaleda kolmekuulisel äriplaani koostamise kursusel ja arendada idee jätkusuutlikuks äriplaaniks. Pärast koolitust kaitstakse äriplaan ja tehakse oma  ettevõte või taotletakse juba eksisteeriva  ettevõtte nimel loomemajanduskeskuselt tööruume.

Eelinkubatsiooni ehk äriplaani koolitusele valitud ideed tehakse teatavaks 24. septembril 2015. Koolitus toimub oktoobrist detsembrini ja lõpeb äriplaani kaitsmisega detsembris 2015.

Täpsemat infot inkubatsioonikonkursi kohta saab Tartu Loomemajanduskeskuse kodulehelt (http://loovtartu.ee/lmk/ettevotjale/liitu-inkubatsiooniga).

Loomemajanduskeskus, mis avati 2009. aastal, pakub inkubatsiooniteenust ning koolitust loomeettevõtjatele. Keskuses tegutseb nii toote-, moe- kui ka graafilisi disainereid, filmiloojaid, 3D-lahenduste loojaid jt.