Tartu Loomemajanduskeskus ootab sTARTUp Day-l osalema äriideede võistlusel

05. detsember, 2023

Tartu Loomemajanduskeskus kutsub osalema sTARTUp Dayl toimuvale Creative Industries Pitching Competition’ile. Võistlus leiab aset 26. jaanuaril 2024 kell 13-14 Tartu Ülikooli Spordihoones. Taotlus võistlusel osalemiseks tuleb saata hiljemalt 8. jaanuaril. Võistlusele valitakse 8 finalisti, kes saavad võimaluse pitchida sTARTUp Dayl investorite ja žürii ees. Eelmise aasta pitching võistluse võitis Low imPACK, kes praegu tegutseb nime all KIUD Packaging ning võitis äsja Ajujahi.

Osaleda saavad ettevõtted või äriideed, mille arendamisel on loovusel või innovatiivsusel oluline roll ning mis, otsivad lisarahastust ja investoreid, vajavad tuge arenguhüppe tegemiseks, omavad selget turupotentsiaali ja konkurentsieelist ning on juhitud entusiastlike ja ambitsioonikate inimeste poolt.

Kõik lõppvõistlusele pääsenud võistlejad saavad esimese auhinnana tasuta sTARTUp Day ürituste pileti, mis sisaldab ka ligipääsu investorkohtumistele. Võistluse žüriisse kuuluvad Tartu Loomemajanduskeskuse, Tallinna Loomeinkubaatori, Loov Eesti, Tartu Linnavalitsuse esindajad. Auhindade hulgas on inkubaatorite poolt välja pandud tasuta koolitusi, mentorkohtumisi või inkubatsiooniprogramm, Loov Eesti paneb välja kolm kohta Creative Business Cup – globaalse ärivõistluse Eesti eelvooru. Võistluse peaauhinnaks on arengutoetus väärtusega 2000 eurot ettevõttele või selle juhile.

Ajakava ja võistluste kohta leiab ähemalt infot SIIT!

Taotluse esitamine kuni 8. jaanuarini:
https://forms.gle/vaAWsFfkQgLyBDUd9