Tartus toimub sügisel JCI korraldatud juhtimis- ja ekspordi konverents Check-IN

16. juuli, 2012

check-in_konverentsTänavu, 14. ja 15. septembril toimub Tartus JCI Eesti Noorte Ettevõtliku Koja korraldatud juhtimis- ja ekspordi konverents Check-IN, kuhu kogunevad nii Eesti kui välismaa ettevõtjad kuulama eksperte nagu Arne Strand, Tony Aperia, John Longhurst, Mae Hansen,Yrjö Ojasaar ja J. Margus Klaar.

Konverentsi programm on koostatud Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga koostöös, et luua tervik, mis Eesti maastikul praegu puudu on olnud. Konverentsi avab majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts.

 

„Kui varem on üksikute seminaride ja konverentside raames ekspordiga seonduvatest teemadest ühest või teisest küljest räägitud, siis seekord lahatakse temaatikat tervikuna,” nendib Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts, “Konverents võimaldab samaaegselt uusi teadmisi omandada, jagada kogemusi ettevõtjalt ettevõtjale ning juhib tähelepanu ekspordi trendidele,“ lisab Palts.

Tee miljoni dollari ettevõtteni
Üks nimekaimatest esinejatest on globaalse haardega ettevõtluse arendaja Arne Strand Norrast, kes tutvustab mõlemal päeval rahvusvahelise multimiljoniettevõtte arendamist ning seda, kuidas rahvusvahelisi meeskondi luua ja juhtida. Lisaks viib Arne läbi üks-ühele nõustamise, kust sooviavaldanud osa saavad võtta. Maailmakuulus brändinguekspert Tony Aperia Nordic Brand Academy’st annab praktilise ülevaate mainekujundusest rahvusvahelises keskkonnas ning brändingu strateegiate tähtsusest. Oma ideid on võimalik katsetada investeerimispankur John Longhursti peal, kelle igapäevatöö on otsustada investeeringute üle globaalsel tasandil.

Tipplektorid Tartus

Rahvusvahelisel turul on oluline oma ideid kaitsta, kaitsta saab aga Yrjö Ojasaare sõnul “teostatud ideid”. Kuidas ärisaladuste hoidmise kord võib viia oma positsiooni hoidmisele, sellest räägib Ojasaar konverentsil. Kodumaistest esinejatest võib esile tõsta ka strateegilist mõtlejat J. Margus Klaari, kes õpetab tarbijatest aru saama ning nägema motivatsiooni tehingute taga. Jakob Saksi sõnul arvatakse tihti, et välisturgudele minemine on keeruline ja aeganõudev, kuid tegelikult see ei ole nii. Saksi ettekandest saabki näpunäiteid, kust leida partnereid ning kuidas luua edukalt sidemeid. “Kahe päeva jooksul on kogunenud ekspordi asjatundjad ning praktikud Tartusse. See on suurepärane võimalus kuulata Eesti tipplektoreid üheskoos mainekate välislektoritega,” võtab Mait Palts programmi kokku.

JCI korraldab konvenentsi Check-IN koostöös Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga, kes on aidanud kaasa põhjaliku ja rahvusvahelise programmi valmimisele. Konverentsi kaasrahastab EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest. Konverents Check-INiga samal nädalal toimub Marketingi Instituudi poolt korraldatav ülemaailmne IATTO Foorum, mis üheskoos moodustavad omamoodi eksporditeemalise nädala.

Konverentsi Check-IN korraldaja JCI Estonia, Eesti Ettevõtlike Noorte Koda, on rahvusvaheline võrgustik kuni 40-aastasteleaktiivsetele inimestele, pakkudes oma liikmetele arengukeskkonda omajuhtimisoskuste, sotsiaalse vastutustunde, ettevõtlikkuse ja rahvusvahelisekoostöö arendamiseks, et innustada noori inimesi looma positiivset muutustühiskonda.

Varajane registreerimine kestab tänaseni, 13.juulini. Hinnad alates 165 eur.

Registreeru: http://www.conference-checkin.com/registreerimine/registreeru/

Lisainformatsioon: www.conference-checkin.com ja Liisi Toom, konverentsi Check-IN direktor, Liisi@conference-checkin.com