TeamLab Spring Weekend kutsub tooteid arendama!

20. veebruar, 2013

teamlab kollane16. ja 17. märtsil ootame taaskord kõiki ettevõtlikke inimesi tootearendusele pühendatud TeamLabi Spring Weekend’ile. Tirime head tooteideed  sahtlist välja ning arendame disainerite, turundajate ja inseneride abiga järgmisesse etappi! Rahvusvahelist TeamLabi tootearendus- ja ärimudeli nädalalõppu korraldavad Loov Eesti, Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid, innovatsioonikeskus Mektory, Garage 48 ja Eesti Kunstiakadeemia.

 Füüsiliste toodete arendusele pühendatud nädalalõpp toob kokku ettevõtte loomiseks vajalikud osapooled – disainerid, ärikorraldajad, turundajad, insenerid, infotehnoloogid jt. Idee autoril on võimalik kokku panna oma ideaalmeeskond, kus on esindatud just tema tooteprojektile vajalikud inimesed.

Esimene päev kulub uutel meeskondadel idee arendusele ning äriplaani ja turunduse läbi mõtlemisks ei jää piisavalt aega. Seetõttu keskendume esimesel päeval tootele ning teisel päeval ärimudelile. Abiks on tavapäraselt head mentorid Eestist ja Nordeni abiga ka välismaalt. 

Meeskondadele on abiks oma ala parimad eksperdid Eestist ja Aalto Ülikoolist:
Inspiratsiooniesineja: Kärt Ojavee (Ko!)
Ettevõtlus: Mart Brauer, Peeter Mõistlik ja Urmas Reikop (Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid)
Disain: Veiko Liis (Taikonaut), Peter Tapio (Aalto Design Factory)
Inseneeria: Juri Nosach, (TTÜ)
Moderaator: Eero Loonurm (SA Archimedes)

Üritus on sulle koos koolitusega täiesti tasuta – see on suurepärane võimalus oma idee proovile panna ning vajalikud meeskonnakaaslased leida. Ka meeskonnaliikmed saavad panustada uue toote sündi ning uue ettevõtte loomisesse. TeamLabil alguse saanud projektid on edasi liikunud Ajujahi konkursile ning leidnud ka rahastust arendusele. 

AUHINNAD: 
6 kuud tasuta inkubatsiooniteenust Tallinna Inkubaatoritelt ja
pääse MIT Global Startup Workshop seminarile Tallinnas 25-27 märtsil väärtuses 750 USD. (http://mitgsw.org/)

Pane ennast kirja TÄNA siin!