TeamLabil antakse eriauhind parimale elektroonikaprojektile

30. oktoober, 2012

hedgehogLisaks pääsule Ajujahi zhürii ette ning ettevõtluskonverentsile antakse TeamLabi tootearenduse nädalalõpul välja eriauhind parimale elektroonikaprojektile, millega kaasneb ka idee prototüüpimine.

Idee prototüüpimine Hedgehog’i inseneride poolt kiirendab projekti tehnilist arengut. Loodava prototüübi eesmärgiks on ideede katsetamine tegelikkuses ja tõuke andmine tootestamiseks ning turustamiseks. Tiimilt ootab Hedgehogkõrget motiveeritust, head ideed ning koos tahtega ka aega projektiga tegelemiseks.

Hedgehog pakub projektile:

– insenertehnilist ja tootmisalast mentorlust;
– meie käsutuses oleva tehnika ja ruumide kasutamist prototüüpimisel;
– abi komponentide ja tehnoloogiate valikul;

– esimese prototüüplahenduse valmistamist ning kulude katmist;

– tootestamisele suunatud analüüsi ja optimeerimist.

“Hedgehog’is teostatud projektidest on meil suurem osa olnud seni kas B2B tootearendus, luues komponente suurematesse seadmetesse või tehes eritellimustöid,” rääkis ettevõtte esindaja Indrek Rebane. “Neist esimesed, edukamad ning masstootmises olevad, kuuluvad valdkonda (nt. meditsiinitehnika), kus projektide detailid ei saa olla kahjuks veel niipea avalikud. Teised on aga sageli väikesema tiraažiga mõõteaparatuur. Kolmanda ja kõige tähtsama suunana toon esile toe start-up’idele. Nii on meil au olla TeamUp’ist välja kasvanud Shaka arenduspartner tuulemõõtja tootestamisel.”

Registreerida saad juba TÄNA siin. Registreerimine lõpeb kolmapäeva südaöösel.

Rahvusvahelist TeamLabi tootearendus- ja ärimudeli nädalalõppu korraldavad Loov Eesti,Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid, innovatsioonikeskus MeKTory, Garage 48 ja Eesti Kunstiakadeemia.

Vaata ajakava ja lisainfot SIIT