TLÜs stardib uus kursus loovettevõtlusest

12. aprill, 2011

altTLÜ Balti Filmi- ja Meediakooli loomemajanduse õppemooduli raames stardib järgmisel nädalal uus kursus nimega “Creative Entrepreneurship”. Loovettevõtluse eripärasid käsitlevat kursust tuleb õpetama Stockholm School of Economics in Riga ettevõtlusõppejõud Dr. Arnis Sauka.

Kahenädalane intensiivkursus koosneb loengutest ja praktilise orientatsiooniga töötubadest. Kursuse eesmärgiks on pakkuda spetsiifilisi oskusi ja teadmisi, mis vajalikud äri alustamiseks loovsektoris.

Kursust loetakse inglise keeles ning osa võivad võtta kõigi avalik-õiguslike ülikoolide bakalaureuse- ja magistritudengid. Kursuse maht on 3EAP.  Oodatud on ka ülikoolivälised huvilised, kes saavad kuulata nii üksikuid loenguid kui ka kogu moodulit läbi avatud ülikooli.

Kursus toimub kahes jaos. Esimene intensiiv-tsükkel leiab aset 18-21. aprill ja teine tsükkel 2-6. mai. Esimese tsükli loengud leiavad aset TLÜ Mare õppehoones ruumis M-131, kell 14.00-15.30.

Osaleda soovijatel palume kursusele registreeruda hiljemalt 15. aprilliks, saates vastavasisulise e-kirja maia.sule@tlu.ee