Trinidad Consulting ja Tallinna Ülikool kutsuvad World Usability Day konverentsile Tallinnas, 14-15 novembril!

21. oktoober, 2013

wud3World Usability Day konverents on Baltimaade suurim kasutajakogemuse (user experience) disainile pühendatud üritus, mille tänavusteks teemadeks on kasutatav tervisetehnoloogia ja innovatsioon läbi parema kasutajakogemuse.

 

Juba 14ndal novembril toimuv konverents on kõikidele tasuta (registreerimine nõutud, link allpool) ning 15ndal toimuvad praktilised töötoad, kus on kõikidel võimalus soodsa hinna eest ka osaleda. Töötoad on erinevatele tasemetele – algajatest edasijõudnuteni.

„Disain on muutunud era- ja avalike teenuste kriitiliseks osaks, kuid tervisevaldkonda ta veel murdnud ei ole. Samas on just seal tema mõju teravalt tunda, kuna hästi disainitud tervisetooted ja teenused muudavad ka nende tarbijate elu märkimisväärselt kergemaks.

Viletsasti disainitud terviseteenuste puhul on kannatavaks pooleks nii teenuse tarbijad kui ka tervisesektor tervikuna. Tänavuaastase kasutatavuse päeva konverentsi eesmärgiks ongi viia kokku disaini ja tervisevaldkonna helgemad pead ning tuua välja kõige olulisemad probleemid“, rääkis konverentsi turundus- ja kommunikatsioonijuht Marko Nemberg.  

Konverentsilt saavad uut infot ja inspiratsiooni turundajad, IT ja tervisevaldkonna esindajad, disainerid ja kõik teised, kes on huvitatud disaini, tehnoloogia ja teenuste ühendamisest. Mitmed tutvustamisele tulevad metoodikad on rakendatavad pea kõikides ettevõtetes. 

Kokku on oodata üle 400 osaleja!

Lisaks kodumaistele kõnelejatele on tänavu esinejaid ka Inglismaalt, USAst ja Portugalist. Teiste seas esinevad üks neurodisaini teerajajaid Susan Weinschenk (kinnitamisel), disainiprofessor Gilbert Cockton, disainikonsultant Nigel Bevan, üks Eesti edukamaid mängudisainereid Edvin Aedma, E-Tervise SA juht Raul Mill, üks Eesti esimesi UX spetsialiste Hegle Sarapuu, interaktsioonidisaini professor David Lamas ning mitmed teised.

Konverentsi kohta saab lugeda rohkem aadressilt http://wud.tlu.ee ning registreeruda on võimalik aadressil http://bit.ly/19HlUeF