Tudengitele uksi avav karjääriüritus Võti Tulevikku toimub märtsis

26. veebruar, 2014

voti tulevkkuJuba3.-4. märtsil, leiab TTÜ-s aset legendaarne karjääriüritus Võti Tulevikku. See hõlmab tudengi jaoks mitmeid kasulikke loenguid, koolitusi, grupiintervjuusid, töötube ning muidugi messi. Kogu ettevõtmine leiab aset TTÜ seinte vahel, kuid on oodatud kõik tudengid üle Eesti ning seda tasuta! BEST-Estonia poolt korraldatav karjäärimess on hea võimalus oma eriala ettevõtetega tutvumiseks ning kasulike kontaktide sõlmimiseks. 

Esmaspäeval, 3. märtsil leiavad aset erinevad loengud ja koolitused üldharivatel teemadel, mida viivad läbi tuntud nimed nagu Martin Veinmann,  Meelis Lang, Ene Ergma, Andres Susi, Tiina Saar, Kristo Krumm ja Kaia Taal. Paralleelselt loengute ja koolitustega toimuvad ettevõtete poolt läbiviidavad grupiintervjuud. Ühes grupiintervjuus saavad osaleda 10 kiiremat tudengit, kes ennast Võtme kodulehel eelregistreerivad (www.VT.ee). Selle eesmärk on luua vaba õhkkond tööandja ja tudengite vaheliseks interaktiivseks vestluseks.Grupiintervjuu on kasulik tudengitele, kes otsivad töö-või praktikakohta: lisaks väärtuslikule kogemusele võivad ettevõtted silmapaistvamatele teha ka reaalse ettepaneku.

Teisipäeval, 4. märtsil leiab TTÜ aulas ja Tudengimajas aset karjäärimess, mille eesmärk on aidata tudengitel luua kontakte ettevõtete esindajatega. Kohapeal on võimalik täita ka töö- või praktikaavaldus. Firmad on esindatud oma boksiga ning valmis vastama kõigile tekkinud küsimustele. Mess on avatud kella 9-st hommikul kuni 16:00-ni. Mess pakub kõigile huvilistele midagi kasulikku – kohale on tulemas ligi 50 ettevõtet erinevatest valdkondadest. Paralleelselt messiga toimuvad ka harivad ja innovatiivsed töötoad ning ühe tuntuima ettevõtte Google Inc. presentatsioon, kuhu tuleb Iirimaalt rääkima Google reklaamitegevuste strateeg Didzis Vilcans, kes tutvustab lähemalt elu ja karjäärivõimalusi Googles.

Töötubades on  tudengitel võimalus ettevõtete poolt välja käidud ülesannete lahendamisega saada parem aimdus firmade tegemistest. Igas töötoas saavad osaleda 15 kiiremat eelregistreerunud tudengit!

Kõik üritused Võti Tulevikku raames on tudengitele tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine loengutesse, koolitustele, töötubadesse, presentatsioonile ning grupiintervjuudele. Osalevate ettevõtete kohta saab infot ürituse kodulehelt www.vt.ee, kus igal osaleval ettevõttel on oma profiil.

Registreerimine loengutesse, koolitustele, grupiintervjuudele, presentatsioonile ja töötubadesse on alanud. Selleks, et olulist infot mitte maha magada, tasuks jälgida lisaks Võti Tulevikku kodulehele ka Facebooki lehtewww.facebook.com/VotiTulevikku, kust võib leida nii ürituse kohta käivat infot, huvitavaid artikleid kui ka osaleda auhinnamängudes.