Tule Ettevõtluspäeval seminarile “Targad mudelid!”

26. september, 2012


karl_annusLoov Eesti korraldab 2. oktoobril toimuval Ettevõtluspäeval koos Mektoryga kell 16.00 seminari “Targad mudelid”, kus räägime ettevõtlusmudelitest, mis põhinevad edukal valdkondadevahelisel koostööl.

2012. aasta ettevõtluspäeva läbiv teema on EDU VALEM, mida käsitletakse erinevatest vaatepunktidest lähtuvalt, alustades ettevõtte personali-, koolitus- ja turundussüsteemist ning põhiväärtustest, lõpetades koostöösuhete, teeninduskultuuri, kogemuste, ettevõtlustoetuste ja vastutustundliku ettevõtlusega. Teema annab ürituste korraldajaile hea võimaluse rääkida oma edu valemist valdkonna spetsiifikast ja tegevusvaldkonnast lähtuvalt.

Ettevõtluspäeva programm on väga mitmekesine. 2. oktoobril toimub Olümpia konverentsikeskuses üle 30 ettevõtlusalase sündmuse: seminarid, töötoad, koolitused ja esitlused. Sobiva ja vajalikul teemal ürituse peaks leidma endale igaüks.

Loov Eesti kutsub ettevõtjaid ja tudengeid seminarile “Targad mudelid”

Kuidas jõuda töötava ärimudelini? Seminaril räägib MEKTORY turundus-ja kommunikatsioonijuht Eva K. Ponomarjov sellest, kuidas MEKTORY ettevõtlikkust ja tarkade mudelite sündi innustab ning näitlikustab seda koostöös Formula Student juhendaja Kristjan Marustega. Formula Student on edukas näide näide ülikoolidevahelisest tudengikoostööst, mis kogub tähelepanu ka rahvusvaheliselt tasandil.
Loov Eesti näitab, kuidas loovus ja ettevõtlikkus üksteist targa mudeli töölerakendamisel vastastikku toetavad. Oma kogemusest ettevõtjaks kasvamisel räägib kõigi lemmik – puidust prilliraamide disainer Karl Annus.

Pakutavate seminaride hulgast leiab iaüks endale sobiva, olgu siis tegu alustava või juba tegutseva ettevõtjaga. Seminare korraldavad näiteks Eesti Disainikeskus, Mektory ja ESA jt. Osavõtt on tasuta.

Lisainfo ja registreerimine: http://ettevotluspaev.tallinn.ee/reg

Ettevõtluspäevale järgneb noorte ettevõtluspäev, mis on suunatud valdavalt noortele ja noorte ettevõtlusteadlikkuse tõstmisele. 3. oktoobrile on kavandatud kümmekond asjalikku noortele suunatud ettevõtlusteemalist üritust.

Ettevõtluspäeva korraldamine on rahvusvaheline suurlinnade traditsioon, mida hakati tähistama suuremates Euroopa linnades juba 2003. aastal, mil ettevõtluspäevad toimusid ühenduse Eurocities projektina Barcelonas, Stockholmis, Brüsselis, Helsingis, Berliinis ja Liverpoolis.

Tallinna ettevõtluspäeva raames antakse pidulikul ettevõtlusööl tublimatele ettevõtjatele välja Tallinna ettevõtlusauhinnad. Ettevõtluskonkursid 2012