Tule TeamUp! tootearenduspäevale!

13. märts, 2012

team-upHei disainer, insener, turundaja või ideeautor! Tule too ideed sahtlist maailma TeamUp! tootearenduspäeval 31. märtsil Tallinnas, TTÜ Tudengimajas!

Tule 31. märtsil kell 10.00 TTÜ Tudengimajja, sest juba kolmandat korda toimub tootearenduspäev TeamUp!, kus ühe päeva jooksul nutikad tooteideed tugevate nõustajate toel tõelisuseks arendatakse.

Kohale on oodatud kõik, kellel peas tooteideed, samuti ootame meeskondadesse insenere, disainereid ning turundajaid, et üheskoos ideid tõelisuseks arendada.

Kohal on mentorid:
Ettevõtlus: Tehnopoli ärimentorid Raido Pikkar ja Martin Goroško
Disain: Janno Siimar disainigigant Velvetist
Inseneeria: Andri Laidre, tootearendusettevõte Flydog

Päevakava:

10.00 Avasõnad
10.10 Inspiratsiooni-ettekanne tootearendusest, aNDRI lAIDRE
10.30 Ideedeautorid esitlevad enda toote-ideid
11.00 Moodustatakse meeskonnad
11.30 Komplekteeritud meeskonnad saavad alustada tööd
13-17 Nõu jagavad tootearenduse-, disaini- ja ettevõtlusmentorid
18.00 Lõppesitlused

Päeva lõpuks valib zhürii välja võitjameeskonna, kes saab Startup Garage’i ja Loov Eesti toel tooteideed edasi arendada. Võidutiimile on tagatud edasine mentortugi ning ettevõtlusnõu.

Eriauhind ühele meeskonnale on pääs Loov Eesti PESA tootearendusprogrammi. PESA on virtuaalne ettevõtlusinkubaator, kus aastane koolitusprogramm ja mentorid aitavad Sul oma tootega turule jõuda. vaata pesa.looveesti.ee

Too oma ideed sahtlist maailma!

TeamUp! on tootearenduspäev, mis ühendab erinevad ettevõttes vajalikud osapooled  – disainerid, insenerid ja turundajad- meeskonnaks.TeamUp’i korraldavad Startup Garage koostöös Loov Eestiga, lisaks aitavad kaasa TTÜ, Eesti Kunstiakadeemia ning Tehnopol.

Registreerimisvorm

Lisainfo Loov Eesti veebis: http://www.looveesti.ee/loomemajandusest/suendmused/teamup.html

Kontakt: helen@looveesti.ee, 372 502 2757