Tutvustame PESAkaid: Moe Muusa Disainivabrik

16. märts, 2018

Moe Muusa Disainivabriku brändi ambitsioon on tuua unikaalne ja modernne karakter elamisruumi ning jagada visiooni disainist ning elustiilist. Kogu nende inspiratsioon tuleb puhtast loodusest ja igapäevasest elust väikesel Eesti saarel.

Moe Muusa kaubamärgi tooted pakuvad nii praktilist kui ka emotsionaalset väärtust, põimides need kaks omadust. Praktilise funktsiooni leiavad tooted köögis/kodus, kus läbi karakteriseeritud või visuaalse tootekujunduse saavad brändi loojatena oma visiooni ja väärtushinnanguid jagada. Sellega samastuvad kliendid saavad läbi nende toodete valiku ja kasutamise oma väärtushinnanguid ja elustiili elavdada ning väljendada, kinnitada materiaalselt. Tegemist on elustiilibrändiga, mis püüab teatud väärtushinnanguid oma toodetesse koondada ning nende kasutamise trendi luua.

Selle taga peitub laiem maailm – mälestused, emotsioonid, unistused, äratundmisrõõm ja palju muud. Läbi nende märksõnade samastuvad tooted inimeste olemuse ja elustiilidega.

Vajadust teha kvaliteetseid otsuseid igapäeva-ja pisiasjades seob endas tänapäeva Eesti naist, kes usub, et pisiasjad meie ümber omavad suurt tähtsust. “Olles selles valdkonnas kogenud naine, tean, et selleks võivad olla ootamatult olulisemal kohal ka näiteks majapidapidamise esemed ja vahendid. Moe Muusa loob oma karakteriseeritud ja visuaalselt kauni välimusega toodetega võimaluse just nende pisiasjadena mängida rolli suures pildis,” räägib Liisi Kummer-Leman ja toob näiteks oma tootevalikust parfümeeritud nõudepesuvahendi, mis kaunistab ilmetu “Fairy” pudeli asemel valamuümbrust ning oma meeldivate parfüümsegudega ergutab meeli ka varem võibolla tüütuna tuntud tegevuse ajal.

Kõige tähtsam asi, mida Moe Muusa PESA programmist on tänaseks õppinud, on loomeettevõtlusalase infomaterjali läbitöötamine ja samuti ei ole vähemtähtsad ka teadmised, kuidas oma brändi esitleda. PESA toel soovitakse saavutada kasulik kontaktvõrgustik, et oma brändi visioon ka ellu viia.

Kindlasti vaata ka Moe Muusa Disainivabriku kodulehte: www.moemuusa.com