Tuult tiibadesse: LOOME ÄRI koolituse 9. päev lõpetas mahuka koolitustesarja

02. juuni, 2010
Loome Äri viimase, 2. juuni koolituspäeva põhiteemaks oli ettevõtlusvõrgustikud ja networking.

Esinejateks olid väga värvikad ja huvitavad isiksused: päevajuht, vabakutseline literaat Scott Diel, tööstusdisainer ja ettevõtja Hannes Seeberg, RA Looming OÜ partner ja tegevjuht Toomas Plunt, Põhjamaade sümfooniaorkestri mänedžer Kadri Tali ning konsultant, Solon Partnersi juhtivpartner Yrjö Ojasaar. Päev lõppes Loome Äri koolitustel osalejatele tunnistuste kättejagamisega.

“Meeldiv oli tõdeda, et 9päevase koolituse vältel said osalejad vajalikku ja kasulikku infot, mida oma igapäevatöös kasutada kui ka leidsid teineteise näol endale koostööpartnereid,” ütles Loome Äri koolituste üks eestvedajaid Ettevõtluse Toetamise ja Krediidi Haldamise Sihtasutus turundusjuht Juta Teller.

Kursustel osalejad hindasid Telleri sõnul tagasisides eelkõige loome äri avardumist, samuti osalejatele uusi kontakte ja julgust.

Üheksa päeva jooksul andsid teiste seas ülevaateid loomeärist teiste seas ettevõtete poolt kõrgelt hinnatud strateegiline konsultant David Griffiths, kes analüüsis oskuslikult globaalseid arengusuundi väikeste loomeettevõtete vaatenurgast, samuti analüüsiti, kuidas viia oma loovus toimivasse ärimudelisse. Rahateemalise koolituspäeval arutleti ettevõtete võimaliku ebaedu põhjuste.

Vaata lisaks http://www.esa.ee/loomeari

Koolituse korraldasid: ESA Loomeinkubaator, Eesti Disainikeskus ja BDA Consulting. Koolitus viidi läbi EASi toel.