Üleskutse osalemiseks Avatud Ateljeede päeval Nõmmel

29. aprill, 2014

avatud ateljeedAvatud Ateljeed ja MTÜ Pööning kutsuvad kaasa lööma pop-up loomealal, mis toimub Nõmme Kevad 2014 raames laupäeval 24. mail kell 10-18.

Kutsume üles kõiki Nõmmel elavaid, tegutsevaid või Nõmmelt pärit kunstnikke – maalikunstnikud, graafikud, skulptorid, keraamikud, ehte- ja moekunstnikud, disainerid – et ühiselt avada… üheks päevaks hiigelsuur ATELJEE, kus esitleda oma loomingut näituste, töötubade ja showde raames, kuna Nõmme oma männimetsa ning vaikuse ja rahuga ongi üks suur ateljee…

Sel aastal paigaldame avara ja valgusküllase telgi Nõmme suure hüppetorni jalamile, panoraamvaatega linnale ja merele, mis on atraktiivne ja ainulaadne asukoht nõmmekate loomingu ühiseks esitlemiseks. Kogupäevaürituse raames pakume Teile tasuta võimalust oma loomingut tutvustada näituse, töötoa voi showna. Ürituse atraktiivsemaks muutmiseks kaasame päevajuhi, kes igal täis ja pooltunnil mõnd kunstnikku lähemalt tutvustab. Et külastajad veedaksid ateljees pika päeva ning endale ka midagi meelepärast soetaksid, on plaan kaasata ka kohvikud, et külastajad saaksid vahepeal rahulikult keha kinnitada. Sellel aastal prognoosime külastajate arvuks 1500 inimest.
Oma osalemissoovist palun teata: avatud@ateljeed.ee, mis järel võtame ise Sinuga ühendust.
Osalemis sooviavalduses kirjuta endast ning anna teada millega esineda soovid.
Sooviavaldusi ootame 9. maini.

Lisainfo: Jaak-Adam Looveer tel 50 92411 Avatud Ateljeed
või Annely Sumberg’i tel. 5100090 MTÜ Pööning

www.ateljeed.com ja Facebookist: www.facebook.com/ateljeed