Vaata järele: ajajuhtimise seminar „Loomeettevõtja 100 ametit, toimeta targalt“

05. oktoober, 2018

“Kas te suudate juhtida oma aega,” alustas pikaajalise kogemusega juht, juhtimisnõustaja ja koolitaja Indrek Orav meie seminari “Loomeettevõtja 100 ametit, toimeta targalt”. Saalis tõusis mõni üksik käsi ja oli kuulda paari “jah” sõna. “Vastus on loomulikult ei – aeg on hoomamatu, mõõtmatu, katsumatu, see on astronoomiline mõiste. Mida me saame teha, on juhtida iseennast,” vastas Indrek oma püstitatud küsimusele nähes saalis mõnda üksikut üles tõstetud kätt ja lisas, et sisuliselt võiksime tõmmata ajajuhtimise ja enesejuhtimise vahele võrdusmärgi.

Seminar oli inspireeritud loomevaldkonnas töötavatest inimestest, kes peavad oma aega jagama väga mitmete tegevuste vahel. Enamikel kordadel on nad ise nii disainerid, tootjad, turundajad, müügijuhid, raamatupidajad jne – kõik ühes isikus. Palju on ka neid, kes ei suuda end oma loometööga ära elatada ja on seetõttu sunnitud ka lisatöid tegema teistes valdkondades. Kuidas selle kõigega toime tulla ja ööpäevas olevad 24 h võimalikult efektiivselt ära kasutada? Vaata järele:

https://www.facebook.com/looveesti/videos/318824142259762/

Esinesid:

Indrek Orav – Indrek on pikaajalise kogemusega juht, juhtimisnõustaja ja koolitaja. Tal on töö- ja juhtimiskogemus nii Eesti kui rahvusvahelistest ettevõtetest transpordi, tootmise, jae- ja hulgimüügi, hotellinduse ja konsultatsioonivaldkonnast. Indreku lemmikteemad koolitajana on läbirääkimised, organisatsiooni võimekuse suurendamine, hästitoimiv meeskonnatöö, enese- ja ajajuhtimine. Ta viib läbi koolitusi eesti, inglise ja vene keeles, seda nii Eestis kui mujal maailmas.

Triin Tsorits – Innovaatilise treeningstuudio asutaja, juht ja personaaltreener. Lisaks on Triin on 4 lapse ema, disainer ja kaasatud 2 start-up projekti. Triin motiveerib ja inspireerib inimesi uskuma iseendasse, et mitte allaanda poolel teel. Kõik on võimalik!

Jaanika Kikkas – Jaanika juhib A_gate agentuuri ja on seni tegutsenud disainerite agendina pakkudes teenust müügivõrgustiku laiendamiseks disaineritele Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Hollandist. Alates septembrist veab Jaanika ARSi Showroomi, kus lisaks igapäevasele töökorraldusele otsitakse koostöövõimalusi eksportturgudel.

Seminar “Loomeettevõtja 100 ametit, toimeta targalt” toimus 2. oktoobril Tallinna ettevõtluspäeva raames Olümpia Konverentsikeskuse Gamma saalis ja on osa Loov Eesti+Maa II projektist, mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetmest.