Vajame Sinu teadmisi – pane end mentorina PESAs proovile!

10. november, 2017

Loov Eesti algatatud arendusprogrammis PESA alustas 6. lend ettevõtjaid uute põnevate toodete ja teenuste arendamist selleks, et juba kevadel müügilettidele jõuda.

Kutsume Sinu mentoriks, sest Sinu teadmised ja kogemused majandus – ja ettevõtlusvaldkonnas on ettevõtjate jaoks hindamatu väärtusega.  Mentoriks olemine ei nõua palju Sinu aega, kuid pakub Sulle võimaluse viia ennast kurssi tootearenduse, disainiprotsesside ja teenusedisainiga, õppida uues situatsioonis ennast paremini tundma ning olla osa uute toodete ja teenuste sünnist.

Arendusprogramm PESA, kus moodulite kaupa käsitletakse toote- ning teenusearenduse, juhtimise, turunduse, ettevõtluse ning finantseerimise teemasid, alustas 1.novembrist. 8-kuud kestva programmi lõpuks on seatud eesmärk tooted ja teenused Eesti turul müüdavaks arendada.

Sinu roll on nõu ja jõuga olla kuni kahele osalevale meeskonnale toeks. Nõustada  neid ettevõtluse ja majandusküsimustes ning jälgida, kuidas projekt kulgeb. Töö ei ole rahaliselt tasustatav, kuid pakub ainulaadse võimaluse osaleda arendusprojektides. Mentorluse kogemusele lisaks saad lisateadmisi PESA koolitusprogrammist, mida viivad läbi  Eesti tippkoolitajad. Oled oodatud ja kaasatud kõigisse Loov Eesti poolt elluviidavatesse tegevustesse.

Kokku osaleb sel hooajal 25 ettevõtet – turismi, toiduainete, disaini, puidu, keraamika, villa, tekstiili ning loodustoodete valdkonnast.

Programmi varem läbinud projekte saab näha kataloogidest PESA kodulehel http://pesa.looveesti.ee/

Kui eelpooltoodu Sinus huvi tekitas, siis küsi lisa või registreeru kohe PESA mentoriks!  Ootame kontaktivõttu esimesel võimalusel.

Kontakt: Kersti Kilg, e-post:kersti@looveesti.ee